Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hosszu uszályos esüvői ruhánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszu uszályos esüvői ruhánál van hangja a ruhának ahogy vonul az ember? Ki mit"hallott"a sajátjánál?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy ne lenne hangja? A földön súrlódó anyagról van szó, amennyiben persze nem fogják koszorúslányok. Ebből kifolyólag susogó hangja van, erőssége meg az anyag milyenségétől és mennyiségétől függ.


De nyugi, abban a pillanatban biztos nem azon fogsz agyalni, hogy úristen, susog a selyemuszályom :)

2014. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hallani lehet a ha csönd van..

Én viszont vonuláskor csak a zenét és a susmogást hallotam, de prbaltam edesapámra, aki fogta a kezem, és a leendő férjemre, és a lépésekre koncentrálni..

Igazándiból a ruhát csak wc-ben hallottam(feltűzve is)plusz amikor fotózkodtunk, és amikor felöltöztem, és vartam,mhogymkimenjek

2014. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem rá, hogy lett volna hangja, pedig igazán volt benne anyag. A zenére, a vendégek hangjára emlékszem inkább.
2014. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sustorgást lehet hallani, ha csend van, de ezt inkább akkor, amikor műszálas a ruha alja és/vagy uszálya. Ha pamutból vagy sok fodorból, csipkéből van, akkor kevésbé :)
2014. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem hallottam, mert a templomban szólt az orgona, a polgárinál pedig a bevonuló zene.
2015. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Ennél szürreálisabb kérdést el se tudok képzelni.
2016. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha így vonultok be, akkor biztos lesz hangja:

https://www.youtube.com/watch?v=Tj-GZJhfBmI

2016. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Recsegett,sistergett és dorombolt..aztán a lambadát játszotta.
2016. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!