Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, adnátok esélyt komoly párkapcsolatra egy nőnek, ha. (leírásban)?

Figyelt kérdés

- Nem tud főzni.

- Nem ért minden házimunkához.

- Csak kisminkelve szép.

- Kicsi a melle és lapos a feneke.

- Valamilyen okból nincs normális, saját keresete (és előreláthatólag pár évig még nem is lesz).

- Kissé zárkózott, nem osztja meg a párjával minden gondolatát, nem mesél el mindent, ami történt vele.

- Nem mosolygós, nem mindig jókedvű.

- Nem hajlandó fogamzásgátló szedni (soha).


(Elméleti kérdés, nem én vagyok ez a személy.)


2015. júl. 19. 21:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Teljes mértékben kizárt.
2015. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Felejtős akkor már inkább veszek egy kutyát
2015. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
És melyik az a pont, amiből semmiképp nem adnátok lejjebb, és melyik az, ami még elmegy?
2015. júl. 19. 21:05
 4/28 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a szerelem nem azon múlik hogy tudsz főzni mosni! Férfiak ne cselédet akarjanak, hanem társat!
2015. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos nem. Nem a pénz és a kis mell miatt.
2015. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Noren1989 ***** válasza:
27%

Nem. Az első pontnál bukott (80%os valószínűséggel). Aztán meg a kissé zárkózott kezdetűnél.

25/F

2015. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%
Milyen öröm, hogy a férfiak súgás nélkül is el tudják dönteni, hogy ki kell nekik.
2015. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Interferencia ***** válasza:
96%

- Nem tud főzni. - A nagyon alapszintű főzés nem atomfizika, inkább szándék kérdése, de úgyis jó dolgokat lehet készíteni. De még így se kizáró ok.

- Nem ért minden házimunkához. - Ez egyáltalán nem baj.

- Csak kisminkelve szép. - Ezt hadd döntsem el én.

- Kicsi a melle és lapos a feneke. - Nem baj.

- Valamilyen okból nincs normális, saját keresete (és előreláthatólag pár évig még nem is lesz). - Itt az ok egyáltalán nem mindegy, de önmagában ez nem baj.

- Kissé zárkózott, nem osztja meg a párjával minden gondolatát, nem mesél el mindent, ami történt vele. - Na ez már elég nagy gond lenne, egy idő után mindenképp meg kellene nyílnia.

- Nem mosolygós, nem mindig jókedvű. - Ha azért szokta mindkettőt, akkor jó.

- Nem hajlandó fogamzásgátló szedni (soha). - Nem gond.

2015. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

-Főzni meglehet tanulni

-Házimunkát meglehet tanulni

- Csak kisminkelve szép-> valamennyit lehet korrigálni ezen is

- Kicsi a melle -> A legtöbben ezt szeretik

- Lapos a feneke -> korrigálható edzéssel (az arcod is kicsit igazodni fog ha megfelelően táplálkozol és eddzel.kulcsszó: MEGFELELŐEN.)


Eddig volt "akaraterő kérdése,megjavítható,nem gond igazából" kategória.


"Valamilyen okból nincs normális keresete" ez már sok embernél vízválasztó lesz,főleg az előreláthatólag résszel.


"Kissé zárkózott,stb" valamint "Nem mosolygós,nem mindig jókedvű"

Ezek pedig a súlyosabb problémák voltak,leginkább főleg az utolsó kettő.


"Nem hajlandó fogamzásgátlót szedni (soha)" - ez pedig elmebaj.

2015. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
0%
Sosem értettem azokat az embereket akik egyből rámennek ez ilyen az olyan mert ezt tud azt nem tud . Senki se tökéletes ki tudja lehet hogy tök rendes lány csak nehezen nyílik meg mások előtt, idő kell neki megkapja mindenki a maga párját :) én is remélem :P
2015. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!