Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sacperkábé mennyire fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sacperkábé mennyire fiatal (hány éves) csajsziknál van keresnivalóm az alábbi helyzet alapján?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam hogy egyelőre nincs okom panaszra, de csak egyelőre.A külsőm nagyon oké tudniillik finoman szólva nem kell a szórakozóhelyeken, fesztiválokon sokáig fűznöm az adott csajt...Ha pedig kapcsolathoz van kedvem csak meg kell szellőztetnem hogy tetszik az illető, amaz pedig már készültségbe helyezi magát.Ez nagyjából a 20 év körüli lányokkal, avagy a kortársaimmal flottul megy. De én előre tekintek és némiképp borúsnak látom a jövőt. Az oké hogy a visszajelzések alapján jóképű vagyok, viszont a családom nem jómódú és én sem leszek az lévén hogy nincs állásom és nem járok egyetemre főiskolásra...nyilván lenne olyan szak ahova beférnék de nem olyan amivel kaszálno lehetne.Tehát az érdekelne hogy a tapasztalatok esetleg jóslások alapján mit gondoltok(persze főképp lányokhoz szólok ők jobban tudják) hány éves korban jönnek elő a lányoknál a fészekrakó ösztönök amikor már ne elég a külső hanem anyagiak terén is virítani kell?Ez átgondoltabb választ igényel mert ugye én is öregszem ....szal azt kéne belőni hogy hány éves koromig hány éves(csak felszínes de nem anyagias)lányoknál lesz esélyem.Tehát az kissé elnagyolt válasz lenne hogy örökké 20 évesekre kattanjak mert 40 körül már azért durva lenne...idővel emelni kell a kiszemelt nőideál korán is...

2015. júl. 22. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Most te hány éves vagy? Ha 18 vagy 33 az nem mindegy. Ha nem dolgozol, miből tudsz ennyit partyzni? Na de hogy válaszoljak is, egyrészt szerintem ne lődd be ezt ilyen tudatosan. Lehet hogy 30-40 évesen már szeretnél családot, tehát tök felesleges belőni hogy hány éves korig, hány éves csajokra hajts. Gondold át, hogy jelenleg hogy képzeld el magad 1 év, 5 év, 10 év múlva és alakítsd ahhoz az életvitelt ami épp van. Én Bp-n élek, egyetemre jártam, kb 27-28 éves kor körül gondoltam arra hogy mostmár jó lenne család de még akkor se őrült módjára hajtottam rá erre a témára, nem donort akartam magamnak. És vannak lányok, akik már 20 körül fészket raknak, meg ismerek olyan karrierista anyukákat akik 37-40 felé alapítottak családot. Nagyon szerény körülmények közt nőttem fel, úgyhogy nem a Gucci napszemüvegről beszélek, de az nagyon jól esik a mai napig mikor a férjem elhív fagyizni, vagy moziba, esetleg nagyobb ünnep körül vacsorázni egy étterembe. Sokat spórolunk egy leendő kertes házra emiatt ilyen apróságok szerintem azért jó ha van egy stabil munkád.
2015. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!