Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy férfi annyira büszke, hogy tetszik neki a nő de nem lép felé?

Figyelt kérdés
Először mikor megismert akart, megsértődött aztán másoknak csapta a szelet, tudja hogy tetszik nem lép, el is fogadtam h nem akar, de múltkor azt mondta mellettem egy haverjának h nem lép felém mert megőrzi a méltóságát. Egyébként szoktam látni hogy messziről bámul, de a szemembe sosem néz, hiába van mellettem lesüti a tekintetét. Rámosolyognék de hogy tegyem ha rám se néz. Egyébként ha beszélek hozzá kedvesen válaszol, de ez szerintem csak udvariasság.
2015. júl. 22. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet, élő példa vagyok én is, ugyanez a helyzet velem! :/
2015. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"azt mondta mellettem egy haverjának h nem lép felém mert megőrzi a méltóságát"---> lefordítva "hülye vagy te? még is mit mondjak neki?? be vagyok sz**arva"
2015. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jajj már csak kifogás, nyámnyila.
2015. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát annyira nem félős hisz csak a közvetlen környezetünkbe bókol más nőknek, udvarolgat...

Én meg nem vagyok egy rémisztő szörnyeteg vagy tőlem mért félne? :)

2015. júl. 22. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van akkro azért mert annyira tetszel neki és odáig van érted és nem akarja h nemet mondj.


Ha nincs szerencséd akkor azért mert egy csúf gonosz banyának nézel ki.

2015. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D :D én is erre a 2 lehetőségre gondoltam
2015. júl. 22. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:
És mitől is sértődött meg, ha szabad kérdeznem?
2015. júl. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én ùgy vettem észre h próbálkozott nálam viszont én nem voltam rá vevő most itt nem írom le de volt rá okom, nem más férfi volt a képbe. Vagy lehet hogy ezt csak beképzeltem és 6 hét ismeretség után unszinpatikus lettem neki, de mikor körberajong egy férfi majd egyik nap már észre se vesz...meg annyit célozgatott. De ez sose volt kimondva, ő meg tudja hogy tetszik, más nőkre hajt...tudja fene. De nem lehetek ennyire hülye hogy beképzeljem visszagondolva tuti fel akart szedni anno.
2015. júl. 23. 08:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha magamból indulok ki, akkor előfordulhat, hogy neki is ugyanaz az elve, mint nekem:

"Ha nem, hát nem... de akkor nem!"

Ez lefordítva kábé annyit tesz, hogy "nem játszunk más érzelmeivel". Van, aki bírja ezt a fajta "játékot", én mindenesetre rosszul viselem. Biztosan hiú vagyok, vagy mifene.


Lehet, hogy ő is így gondolja. Nem mondom, hogy ez biztos, csak azt, hogy van, aki így "működik".


És hát ennek megfelelően csak azt tudom mondani, hogy erőst veszett fejsze nyele a dolog: messzebbről kell közelítened, mint egy vadidegennél. Ráadásul sose hazudhatsz neki többé.


Ha így is megpróbálod, akkor sok sikert kívánok hozzá. :)

2015. júl. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!