Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irto szep lannyal hogy probalj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irto szep lannyal hogy probaljak megismerkedni?

Figyelt kérdés

Interneten talaltam egy nagyon szep lanyt aki egyszeruen gyonyoru. Annyira jol nez ki hogy mar eleve feleslegesnek erzem azt hogy probalkozzak nala. Nem vagyok jokepu hanem egy atlagos figura. Viszont van kozos ismerosunk a lannyal igy arra gondoltam hogy megkerem hogy valamilyen buli kereteben mutasson be neki hatha igy hogy egy kedves ismerose altal ismer meg nem lenne velem kozombos es szivesebben ismerne meg.

Mit gondoltok? Ez mukodhet vagy nem erdemes hetkoznapi srackent ilyen lanyrol almodozni?

19/F


2015. júl. 22. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Szar a felfogásod. Ilyen hozzáállással esélyed sincs, már az írásodból sugárzik (konkrétan leírtad), hogy csak álmodozol róla. Fejben kicsit változtass dolgokon, mielőtt megfogadod a többi okosságot, ami majd ezután jön.
2015. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Leírtad, milyen rohadt jól néz ki. Csak emiatt már jobb nálad? Nem vagytok egy súlycsoportban? Ezek szerint te csak külső alapján kategorizálsz, értékelsz embereket? És ha belül egy nulla? Úgy is kéne még?
2015. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És csak azért akarsz vele megismerkedni mert gyönyörű? A közös ismerősöd meg szerintem ki fog nevetni hogy miattad egy bulit (alkalmat) találjon hogy bemutasson. Inkább szedd össze magad és írj rá vagy szólítsd meg utcán. Nem veszítesz semmit...és ne álmodozz, hanem add önmagad! Álmodozásból nagy pofára esés szokott lenni.
2015. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogy egy nem "irtó széppel".

Az me hülyeség, hogy ezért ne is próbálkozz. A szerelemben nem a külső a legfontosabb. Tapasztalat.

2015. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak mert gyönyörű, nem lesz kivètelesebb mint bárki màs. A belső sokat számít, ki is ábrándíthat a külsőből ès meg is szèpítheti azt. Gondolj arra hogy lehet valakinek te tűnsz elèrhetetlennek, pedig senki nem az. Legyèl magabiztos, legyèl fèrfi.
2015. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pénzzel.
2015. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz.Sok pénzzel.Ha a bukszád is átlagos tényleg csak álmodozz róla. :)
2017. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!