Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar velem senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem senki (komoly) kapcsolatot? Vagy manapság a férfiak egyáltalán nem akarnak?

Figyelt kérdés
Csak nagyon ritkán érdeklődnek irántam, akkor is csak szexet szeretnének. Nem öltözöm k_urvásan, nincs kint se a fenekem, se a mellem, nem vagyok nagyszájú p_csa sem, hogy ezért nem akarnának tőlem többet. Rendszeresen sportolok, abszolút nem vagyok kövér, mások szerint az arcom se csúnya.
2015. júl. 23. 23:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
Akkor minek kellene a kép...?
2015. júl. 23. 23:09
 12/62 anonim ***** válasza:
9%

Minek komoly kapcsolat, ha a szex megvan ùgy ,hogy azt mind a két fél élvezi.....

A párkapcsolatosdi csak egy nyűg dolog.

2015. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
64%
# 4 Valójában csak bizonyítani akarom, hogy ő is olyan mint a többi hasonló kérdést feltevő. Ne rontsd el, kösz.
2015. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
Én nem is kértem tőled képet :D. Az más válaszoló volt...
2015. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
37%
Nem arról van szó, hogy döntő de egy kiindulási alapnak jó lenne... Viszont három mondatnyi infóból nem tudom mit vársz.
2015. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
62%
Rohadtul nem értem ezeket a teljesen hétköznapi nőket, akiknél folyton csak a szexre pályáznak. Az én ismerősi körömben a teljesen hétköznapi nők elé sosem mernek konkrétan odaállni a férfiak, kivéve a legbunkóbbakat. Itt meg szinte napi rendszerességgel olvasok olyan kérdéseket, amiben azon problémáznak, hogy mindenki kufircolni akar velük. És mégis hogy? Vadidegenek leszólítanak, hogy "csá, mizu, meg akarlak dugni", vagy mi? Mellesleg értelmes srácok sem térnek egyből a lényegre, főleg ha komoly kapcsolatot akarnak. Kíváncsi lennék, hogy ezek a nők, akik mindennap ajánlatokat kapnak, milyen körökben mozoghatnak.
2015. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:

Fényes nappal utcán mondjuk? Szórakozóhelyen? Nem naponta kapok ilyen ajánlatokat ("Csak nagyon ritkán érdeklődnek irántam"), de ha közelednek hozzám, csak ilyen céllal.


Írhatnék kisregényt, de azt meg nem olvasná el senki, meg igazából akkor sem ismernétek jobban szerintem. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen LEHETŐSÉGEK vannak ÁLTALÁNOSSÁGBAN, amik miatt nem kellhetek.

2015. júl. 23. 23:16
 18/62 anonim ***** válasza:
45%
Esetleg túl válogatós vagy? Na? Aki komoly kapcsolatot akarna egyszerűen nem veszed észre.
2015. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 A kérdező kommentje:
Csak észreveszem, ha hozzámszól valaki, esetleg el akar hívni randira. Ennyire hülye biztosan nem vagyok...
2015. júl. 23. 23:18
 20/62 anonim ***** válasza:
40%
Az első elhívott, észrevetted?
2015. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!