Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar velem senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem senki (komoly) kapcsolatot? Vagy manapság a férfiak egyáltalán nem akarnak?

Figyelt kérdés
Csak nagyon ritkán érdeklődnek irántam, akkor is csak szexet szeretnének. Nem öltözöm k_urvásan, nincs kint se a fenekem, se a mellem, nem vagyok nagyszájú p_csa sem, hogy ezért nem akarnának tőlem többet. Rendszeresen sportolok, abszolút nem vagyok kövér, mások szerint az arcom se csúnya.
2015. júl. 23. 23:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
Így van. Több tízezer (vagy százezer?!) egyetemista közül SENKI nem akar kapcsolatot. :DDD
2015. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:

24 év fölé. Ki van még egyetemen 25 fölött? Max mérnökök meg persze orvosok.


Mondjuk ha rájuk hajtasz akkor hajrá.

2015. júl. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszolva: 1001 oka lehet annak, hogy senki nem akar veled komoly kapcsolatot. Nem ismerlek, így nem tudom megmondani. Kicsit veszekedésbe ment át ez a téma már itt.

Néhány az általánosságból (nem inged, nem veszed magadra!):

- igénytelenség

- r**anckodás

- túl nagy igények

- túl jó kinézet (senki sem mer bepróbálkozni, úgysem jönne össze)

- megjelenés (nem jön be)

- kisugárzás( túl sok/túl kevés)

Több nem ugrik be, szemezgess ezekből.

2015. júl. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:
Én is már majdnem 24 vagyok és nem véletlen járok még évekig egyetemre. Hiába lövöm 25 felé, ugyanott vagyok.
2015. júl. 24. 00:22
 45/62 anonim ***** válasza:
30%
Erről van szó. Bármit írunk/írnak neked az nem jó; menj már innen! Igazság szerint kezdem azt hinni, hogy csak trollkodsz...
2015. júl. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:
Mit csináljak, ha a tapasztalataimmal meg az élethelyzetemmel ellentétben van egy megállapítás? Bólogassak?
2015. júl. 24. 00:28
 47/62 anonim ***** válasza:

"Elég nagy fantázia kell ahhoz, hogy ebbe belelássa az ember a kezdeményezést... Ezzel pont azt mondja, hogy inkább nem is próbálkozik."


... vagy csak kéreti magát. Mi lenne, ha írnál neki?

2015. júl. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
24 évesen már igazán idősebb srácokra kéne betájékozódni mint a 18-22 éves egyetemisták.
2015. júl. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:

Kezdeményezzek nála, miután előre leírta magát? Meg ha ő szeretne tőlem valamit, miért kéreti magát?


A saját korosztályomban keresgélek, nem fiatalabbak között.

2015. júl. 24. 00:36
 50/62 anonim ***** válasza:
28%

Azért mert egy nagyon helyes srác, de be van durranva a bicepsze és ahogy a szájába "pakolta" a villáján (evőeszköz!) ágaskodó csirkemell falatot, ez a mondat jutott eszébe!


Nem szó szerint kell értelmezni a mondatot. Azt várta, hogy majd írod neki:

... de szívesen ismerkednék veled....

Próbáld ki!

2015. júl. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!