Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar velem senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem senki (komoly) kapcsolatot? Vagy manapság a férfiak egyáltalán nem akarnak?

Figyelt kérdés
Csak nagyon ritkán érdeklődnek irántam, akkor is csak szexet szeretnének. Nem öltözöm k_urvásan, nincs kint se a fenekem, se a mellem, nem vagyok nagyszájú p_csa sem, hogy ezért nem akarnának tőlem többet. Rendszeresen sportolok, abszolút nem vagyok kövér, mások szerint az arcom se csúnya.
2015. júl. 23. 23:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
39%
Nekem úgy tűnik, hogy csak sajnáltatni jöttél ide magadat: képet se vagy hajlandó küldeni, írni sem vagy hajlandó részleteket... mi bánatot vársz ?
2015. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
Én például akarok komoly kapcsolatot,de sajnos egyre jobban mondok le róla.Pedig tervezem hogy lesz feleség meg gyerek.De sajna a másik fél...... :/
2015. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
lehet, hogy azért nem, mert ők nincsenek ennyire kisportolva,nem tartják magukat szépnek, nincs önbizalmuk,és inkább meg sem próbálják,mert úgy gondolják,úgy is visszautasítod őket, vagy van barátod
2015. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
Hol írta az első, hogy el akar hívni? A "mondanám" résznél, vagy az "úgyis az lenne a válasz"-nál?
2015. júl. 23. 23:22
 25/62 anonim ***** válasza:
36%

A másik az,hogy teljesen egyszerű módon,Te is odamehetsz és kezdeményezhetsz annál,aki neked szimpatikus lenne.


Vannak normális srácok is,akik komolyat szeretnének,csak őket észre sem veszik a nők sajnos... :/

2015. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:
Aki nem közeledik, azt nem fogják észrevenni a nők.
2015. júl. 23. 23:23
 27/62 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező!


Olvasd már el még egyszer, légyszíves, hogy mit irt. De tudod mit? Ma jó napom van és lefordítom neked:

Szeretne mélyebben megismerni téged.


Ez szerinted mit takarhat?

2015. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:

Pont erről magyarázok,de látom nem fogod fel.A nők is közeledhetnek ám,nincs sehol megtiltva.

Ez nem az őskor,ahol a férfi a bunkósbottal járkált,és az asszonyt is a hajánál fogva húzta maga után...

A nők is ugyanannyi joggal közeledhetnek a férfiak felé,és akkor hoppá máris megoldódik a probléma.

2015. júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy így a válaszaidból már látom miért nincs komoly kapcsolatod, tényleg nem volt szükség képre.
2015. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:

"Mondanám neked, hogy én komoly kapcsolatot keresek, de úgyis az lenne a válasz, hogy itt nem ismerkedsz."


Elég nagy fantázia kell ahhoz, hogy ebbe belelássa az ember a kezdeményezést... Ezzel pont azt mondja, hogy inkább nem is próbálkozik.


Persze, hogy kezdeményezhetnek a nők is, de ha egy férfi akar maga mellé valakit, akkor szintén tegye meg, ne csak mondogassa, hogy "hát de a rendes srácokat nem veszi észre senki". Ha rajtam számonkérik a kezdeményezést, akkor másokon is illene, nem?

2015. júl. 23. 23:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!