Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet boltban ismerkedni?

Figyelt kérdés

Pénztáros vagyok, mindig van lehetőségem kicsit beszélgetni a vevőkkel. Egyedülálló vagyok, de nem vagyok visszataszító se ronda, szeretnek az emberek általában.

Van rá lehetőség, hogy egyszer itt érdeklődik majd valaki irántam?

Vagy csak átnéznek a kasszáson?

Vagy pont hogy lenézik a kasszást?

Pedig értelmes vagyok és tanulok amúgy a munka mellett.


25/N


2015. júl. 26. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
persze mindenhol lehet ismerkedni ! én nem nézek le senkit a munka nem szégyen
2015. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Lehet igen, de ezt pláne neked kell tudni. Elsősorban arra gondolok, hogy milyen megkötések vannak a munkahelyeden például.


Van rá lehetőséged; vannak akik átnéznek, mások nem; van aki lenézi, van aki nem, van akit egyáltalán nem is érdekel.


Egyébként annyiból rossz az elképzelésed, hogy a legtöbb ember okkal megy a boltba, az pedig nem te vagy. Továbbá az sincs a homlokodra írva, hogy szabad vagy és a kedves stílust manapság egyre kevesebb férfi tudja be vonzódásnak vagy flörtnek. A legtöbb helyen elvárás, hogy a kiszolgálószemélyzet legyen kedves, mivel ez alapvető marketing stratégia. Tehát nekem egyértelmű jelet kellene küldened, ha ismerkedni akarnál mert alapvető esetben nem is gondolnék erre, igaz nagyon ronda vagyok.

2015. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De nekem nincs ennyi önbizalmam, én nem gondolnám sose, kinek jöhetek be, ha bejövök egyáltalán valakinek. :D


Mondjuk én mindenkivel kedves és türelmes vagyok, pedig pont tesznek rá a melóhelyen, hogy viselkedünk. Csak úgy gondolom, ez ilyen alapvető udvariasság idegenekkel szemben, már ha nem adnak okot arra, hogy én is bunkózzak.

2015. júl. 26. 12:58
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Persze, lehet. Viszont macerás, ha mögötted áll a sor. Meg én sem szeretném, hogy már 10 perce sorban várakozok, de nem halad, mert a pénztáros flörtöl egy vevővel.

De, ha a helyzet úgy hozná, simán el tudom képzelni.

2015. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

A ismerősöm most hozott össze így egy randit magának. :) Neki bejött. 3 hónapja dolgozik ezen a munkahelyen és ez már a második randija.


Én is pénztárosként dolgozok + tanulok, de nekem eszembe se jutna ilyen helyen ismerkedni/ pasizni.

2015. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy semmiképp ne viselkedj, mint a kisboltos eladó csajok, azaz flegmán, cinikus stílusban, mert mindenkit elriasztasz. Én valósággal rettegek, amikor tudom, hogy olyan boltba fogok bemenni, ahol fiatal csaj az eladó, mert az bizony együtt jár a mogorva, életunt, olykor bunkó stílussal... Nagyon lehangoló tud lenni!
2015. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Akkor én kivétel vagyok, mert sosem vagyok flegma vagy bunkó, kivéve ha a vevő gechizik és akkor nem hagyhatom magam, mert értékelem azért magam annyira.


Nem mindig vannak sokan, volt már hogy a csövivel is beszélgettem aki üveget váltott vissza és pl. tök értelmes volt. Bennem igazán nincsenek előítéletek.


Úgy vagyok vele, hogyha egy pasi egyszer otthagyná az elérhetőségét, lehet élnék vele. :)

Ez nem azt jelenti hogy 10 percig flörtölünk, hanem ha tetszem neki pl, hagyhatna elérhetőséget hogy beszéljünk még.

2015. júl. 26. 13:03
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Melyik üzletben/hol dolgozol? Privátba írd meg légyszi.;)
2015. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez számodra egy munkahely,ahová elsősorban azért jársz be,hogy dolgozz,pénzt keress.A többi másodlagos.Nyilván,mivel sok emberrel érintkezel és kommunikálsz napi szinten,így valamennyire középpontban vagy,így nagyobb esélyed van arra,hogy felfigyeljenek rád,mint mondjuk egy irodába bezárt embernek.Viszont ne feledd,hogy mivel a kedvesség a munkád része,így ezt sokan betudják annak,hogy neked úgymond munkaköri kötelességed udvariasnak lenni.Ezért,mivel nem tudhatják és látják rajtad,éppen mi jár a fejedben magánemberként (ha jól csinálod),még az sem biztos,hogy közeledni fog,akinek amúgy tetszenél.Az ilyen munkakörök ezzel járnak.Bár aki elég karakán,az valamilyen formában úgyis kezdeményezni fog.Szerintem ez nem elsősorban a te dolgod.
2015. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én szeretem ha egy nő az orrom alá fingik
2015. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!