Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedésben nagyon lúzerek emberek megérdemlik, hogy egyedül maradjanak?

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése végett itt NEM azokról az emberekről van szó, akiknek az ismerkedés néhány tere gondot okoz, de igyekszenek változtatni, hanem azokról, akik szinte felemésztik magukat az önsajnáltatással, és lefárasztják a hallgatóságukat is, és soha SEMMIT sem változnak.


Nos akkor...


Szerintem általában igen. Beszélgettem olyan férfiakkal és nőkkel is erről a dologról. Általában a következőket tapasztaltam:


- Egymást hibáztatják. Az ilyen csajok azt mondják, hogy a pasik a hibásak, mert nekik csak a szilikonmellű könnyen kapható nők kellenek. A pasik meg azt mondják, hogy a nőknek csak a bunkó pasik kellenek, tehát mindkét nem kígyót-békát dobál egymásra.


- Nem hajlandóak változtatni, a legkissebb mértékben sem, hanem azt várják, hogy őket úgy ahogy vannak, fogadják el. Pedig bizony egy párkapcsolat abból áll, hogy - noha negmarad alapvetően a személyiségünk, de - alkalmazkodunk a másikhoz. Egy sikertelen csajnak például hiába mondom, hogy vegye kicsit lazábban a figurát, és ne alkalmazkodjon az őskori konzervatív nézetihez, ugyanígy egy sikertelen pasinak is hiába mondom, hogy legyen kicsit vagányabb, szó sem lehet róla. Ezek az emberek arra várnak, hogy majd betoppan az ajtón a szőke herceg/szőke hercegnő és a karjukba omlik, hogy mindig is olyan emberről álmodtak, amilyen ők.


- Az ismerkedésben szerencsétlen pasiknál és nőknél megfigyeltem egyfajta felsőbbrendűséget a férfitársaikkal/nőtársaikkal szemben. A sikertelen nők lek*rvázzák azokat a nőket, akiknek sok pasi udvarol, és flörtölgetnek, ugyanígy azok a sikertelen pasik is lehordják mindennek azokat a pasikat, akikre tapadnak a csajok. Nem értem, mire jó ez. Én ismertem egy olyan pasit, akire tapadtak a csajok, volt, amikor egyszerre több csajjal is járt, de sosem irigykedtem rá, inkább tanácsot kértem tőle, és adott is.


Szóval én elhatároztam, hogy befejezem velük, és ha valamelyik panaszkodni akar nekem, akkor el fogom küldeni, hogy nem kívánok a problémájával foglalkozni. Megérdemlik az egyedüllétet, ezt a mentalitásuknak köszönhetik, többet nem is fogom sajnálni őket.


A kérdésem még az lenne, hogy ti hogyan viszonyultok ezekhez az emberekhez? Ti is elkerülitek őket, vagy tovább próbáltok segíteni nekik?


2015. júl. 27. 18:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"Nem kell ahhoz olyan nagyon rondának lenni. A nők egyre jobban válogatnak külsőre. Ha a legrondább 20-30%-ba beletartozol, az már elég, hogy soha ne legyen nőd."


-->Szerintem te összekevered a nőket a férfiakkal. A nők egyáltalán nem olyan vizuális beállítottságúak, mint gondolod. Ha kimegyek az utára rengeteg átlagos pasast látok nőkkel.

2015. júl. 27. 19:28
 12/20 anonim ***** válasza:
30%

Mindenki a saját baját érzi erősebbnek, a férfiak azt, hogy a nők válogatnak, a nők pedig azt, hogy a férfiak.



Ettől függetlenül kérdező, amikor azt mondod, hogy rengeteg átlagos pasit látsz, akkor azt mondod, hogy rengeteg pasit, akit Te átlagosnak tartasz. Könnyen meglehet, hogy mondjuk ez a rengeteg pasi csak a felső X%, de te azt mondod, hogy átlag pasik...

2015. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%
A nőknek is a helyes pasik kellenek, nem a rondák jó személyiséggel. Vizuálisak.
2015. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem érdemlik meg, ezt csak a párkapcsolati trollok terítik itt, mivel ők maguk is selejtesek kapcsolatügyileg, és hát ismered a magyar mentalitást - "dögöljön meg a szomszéd lova is"


Házasodni meg nem fogok, se most, se máskor. Előbb fagy be a pokol.

2015. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

"Nem érdemlik meg, ezt csak a párkapcsolati trollok terítik itt, mivel ők maguk is selejtesek kapcsolatügyileg, és hát ismered a magyar mentalitást - "dögöljön meg a szomszéd lova is"


Ha rám célzol, akkor én nem vagyok selejtes párkapcsolatügyileg, jól megvagyok a barátnőmmel. És azért mondom, hogy megérdemlik, mert azokban emberekben, akiket én ismertem, több lehetőség van, mint hinnék, csak a lustaságuk, önfejűségük meg a túlzott válogatásuk miatt maradtak egyedül. Ők szúrták el az életüket.

2015. júl. 27. 21:10
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem érdemeljük meg. De sajnos én alacsonynak és ocsmánynak születtem, csinálhatok én bármit, úgy sem fog tudni egy lány sem szeretni soha, nem véletlen, hogy 28 évesen is szűz vagyok.
2015. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én falnak megyek ezektől a negatív emberektől. A legdurvább az egészben, hogy sok igazából nem is olyan ronda. Meg az se vészes, ha valaki ronda. 23 éves korom előtt egy igazán jó kapcsolatom volt, írnék a srácról... 165cm körüli, erősen mackós, nagyon szőrös (mellkasa csubakka, hátán is volt szőr), szakáll bajusz hosszúhaj, összenőtt szemöldök, rengeteg himlőhely (a szemöldökénél lévő ijesztő volt, mintha meg akarna harapni). És még pattanások is voltak a hátán meg csúnya anyajegyek. Az átlag ronda pasi ennyire nem vészes. DE olyan stílusa volt, wow. Nem volt bunkó. Csípkelődött velem sokat, de én is vele, szívtuk egymás vérét, de sose bántott meg. Sok pénze se volt, azért nem volt csóró, de nem volt kocsija és nem kajáltunk étteremben. De nagyon jól főz! És neki sok barátnője volt. Egész jó csajokat is össze tudott szedni. Én se vagyok ronda, átlagosnak mondanám magam, mindig jön utánam elég sok pasi, egész jók is, szóval annyira ronda nem lehetek. (Kb vékony, alacsony, kislányos, nem cicababa/bombanő, de elmegy...)


Nekem is mindig volt pasim, most is van, pedig papírom van róla, hogy őrült vagyok. (Jó, csak személyiségzavarom van, de mindegy.)


----------</személyes hülyeségek>


De vannak ezek az emberek, akik MINDIG találnak kifogást, hogy épp miért nincs párjuk. Mindig valaki más tehet róla. Soha nem ők. Vagy a természet mert rondák, vagy a nők/pasik mert felszínesek, vagy a szüleik mert rosszul nevelték őket. Soha nem ők a hibásak.


Egyszer jártam már egy ilyennel is 7 hónapig. Rettenetesen le tud húzni. Hónapokkal a kapcsolatban még mindig ott tartottunk, hogy gyűlöli a nőket, mert felszínesek és blablabla... És hogyha én otthagyom, akkor sose talál majd magának mást és nem hagyhatom ott, mert abba belehal. És mindig mindenben minden valaki más hibája. És rettenetesen féltékeny is volt, mert én úgyse szerethetem őt, mert ő szär. Ezt nem lehet elviselni. Ha ő úgy gondolja, hogy ő szär, akkor előbb utóbb én is úgy fogom gondolni. Ha nem jártsm volna előtte egy pszichopatával másfél évig, szerintem nekem se jutott volna eszembe egy ennyire negatív emberrel kezdeni, de reménykedtem benne, hogy majd ez a másik véglet jobb lesz. Hát köszi nem.


Meg kéne tanulniuk magukban megtalálni a hibát és VÁLTOZTATNI rajta.


Az meg egy vadmarhaság, hogy csak a felső 20%nak van kapcsolata. Több, mint 20%nak van kapcsolata, az emberek legalább fele kapcsolatban él. A fb ismerőseimnek (20on éves korosztály és nagyon sok köztük a kocka/informatikus) bőven több mint a felénél be van állítva hogy kapcsolatban, és soknál meg kint sincs. Abban van valami, hogy a top20% kinézetű lányok nagyrészt a top20% kinézetű srácokkal járnak, de nem értem, hogy miért sír ezen bárki. Ha neki jó csaj/pasi kell, de ő nem az, és hibáztatja a jó csajokat/pasikat, hogy felszínesek hogy nem járnak vele csak azért mert ő ronda, akkor ő nem felszínes, hgoy csak őket veszi észre? Nem lehet mindenkinek top20% pasija/csaja, mert nincs belőlük annyi. El kéne kezdeni az ÉRTÉKEKRE koncentrálni, nem a hiányosságokra, és azokra építeni. Felépíteni egy ÖNBIZALMAT (nem eljátszani!!!) valamire, ami ÉRTÉKES ÉS JÓ bennük, és ebből kiindulni. Megkeresni, hogy ezekhez a jó tulajdonságokhoz milyen tulajdonság illik, ez milyen csoportra jellemző és azok között keresgélni. Ha valaki visszahúzódó és szeret hallgatni, annak jól jöhet valaki, aki szeret sokat beszélni, de senki nem kíváncsi rá, mert olyan marhaságokról beszél. Pl elveszett művészlelkek akik olyan lehetetlen témákon képesek agyalni egész nap, ami senkit a világon nem érdekel. De ha neked az egyetlen jó tulajdonságod, hogy ügyesen tudsz hallgatni és érdeklődést kifejezni, akkor valaki boldog lesz vele. De mindenkinek vannak jó tulajdonságai és ehhez mindig illik valaki. Csak arra kénye figyelni, nem mindig csak a rosszra.


Most ez olyan dolog, hogy megérdemli valaki, hogy 3 műszakban egy gyárban minimálbérért rohadjon és soha ne is léptessék elő még ott sem, csak azért mert nem tanult szakmát és most is lusta dolgozni? Persze hogy megérdemli. Lehet, hogy butának született, de asztalosként se kéne sokkal több ész és nem kéne 3 műszakozni legalább és kevésbé monoton munka. Vagy gyengének született, de képes lenne megtanulni valami szakmát, amihez az esze kéne. Aki buta is meg gyenge is meg ügyetlen is, az már elég rosszul járt, de még mindig lehet hogy kitartó és mindig pontosan beér dolgozni és mivel olyan buta szegény, hogy nem látja, hogy milyen rossz neki, jól érzi magát, jól kijön az emberekkel és végül is csak ő fogja koordinálni a kis 6-8 fős csapatát a gyárban és kap érte egy pici bónuszt. Itt is ugyanez van. Arra kéne koncentrálni, ami jó van bennünk.

2015. júl. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Szerintem te összekevered a nőket a férfiakkal. A nők egyáltalán nem olyan vizuális beállítottságúak, mint gondolod. Ha kimegyek az utára rengeteg átlagos pasast látok nőkkel."

A hét vicce :D Átlagos pasasnak még lehet nője, de csak addig, amíg nem talál helyette egy jóképűbbet. Csúnya férfiakkal pedig soha nem jönnek össze a nők, inkább maradnak egyedül. Persze ha a pasi kőgazdag, az felülír mindent, amit eddig írtam.

2015. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%

Nézd, a buddhizmus azt mondja, hogy "az ami vagy, már jutalom és büntetés is egyben azért, amilyen vagy!"

Szóval azt mondom, hogy elsősorban ők tehetnek róla, hogy nem alakult ki párkapcsolatuk.

Van alacsony, és van nagyon sebhelyes, rossz arcú barátom is. Akiknek a stílusa viszont olyan, hogy a nők imádják őket. Biztonságban érzik mellettük magukat, és kellemes a társaságuk...

2015. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát persze, a mi hibánk hogy nincs barátnőnk, elvégre mi szándékosan nem akarunk... :D
2015. aug. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!