Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adnátok tippeket neten hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tippeket neten hol lehet normálisan ismerkedni? 24/L

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 19:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

A donna.hu közösségi oldalon ismertem meg a páromat, már több mint 2 éve vagyunk együtt nagyon boldogan.


Járj nyitott szemmel, vedd észre aki közeledik feléd. Menj sportolni, pl futni és lehet, hogy futás közben csatlakozni fog hozzád egy srác. Vagy menj a barátnőiddel strandolni, ott is lehet ismerkedni.

2015. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

#19


Senkit nem érdekel, csak rossz látni, hogy mennyi savanyú ember van, sajnos elszomorít, hogy ilyen a világ.

2015. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

asszem a ligetben van olyan hogy 30 felett ingyenes, vagy ilyesmi :D meg ha az operánál mori van, ott is öregebbek vannak.


hát, ha este (8-9 körül) beülsz valahova a királyon/wesselényin, tuti előbb-utóbb odamegy valaki :)

2015. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatot szeretnék, nagyon. Ki mondta hogy nem?
2015. júl. 28. 20:18
 25/38 anonim ***** válasza:

22: ilyen a világ.


Sok sz*rt kaptam már a lányoktól, de mégse lettem savanyú. És a savanyú rosszindulatú emberek sem érdekelnek.


Már nem nagyon tudnak ártani a lányok...

2015. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

kérdező: szórakozóhelyekről szedsz fel fiatal pasikat. (szedsz fel lány létedre...) ez éretlen gondolkodásra vall.


bár a mai komoly kapcsolatok épp elég éretlenek, tehát nem esélytelen a dolog.

2015. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

#22


Rossz, hogy mindenki a világra fogja, de az az igazság, hogy mi, emberek tettük ilyenné. :)


Követendő példa, szeretem, ha valaki nem pesszimista fejjel áll a dolgokhoz.

Engem sem érdekelnek, de annyi ilyet olvasni ezen az oldalon, sok sablonszöveg stb., hogy valamit kellett reagálnom rá, mert már unalmas...

2015. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Bocsánat: * #25

:D

2015. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

27: nem vagy egyedül, nem felróni akartam... előfordult már, hogy néhány hazugságra én is késztetést éreztem, hogy reagáljak.


de az esetek többségében nem teszem. bolond pisil csak szembe a széllel :)

2015. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

#29


Kivéve, ha nincs szél. Akkor célszerű könnyíteni magunkon...

:)

2015. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!