Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adnátok tippeket neten hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tippeket neten hol lehet normálisan ismerkedni? 24/L

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 19:53
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
ezt most mire értetted?
2015. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint kell érteni hogy felszedtem pasikat. Csak ha bulizni megyek szoktam táncolni olyannal aki tetszik, van hogy a fiú jön oda hozzám, van hogy én megyek oda egy fiúhoz. De ennyi, nem szoktam velük utána ágyba bújni:)
2015. júl. 28. 20:34
 33/38 anonim ***** válasza:

Arra, hogy te nem szeretsz széllel szembe pisilni, de én megvárom, amikor nincs szél (zűrzavar, egymás oltása elég komolyan ezen az oldalon) és akkor szólok be finoman valakinek (tehát könnyítek a szívemen). Nem szép dolog tőlem.

:)

2015. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Az igazi férfi nem szembe pisál a széllel, hanem keresztül. YEAH BABY.
2015. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Vegyél egy medencét meg egy grill sütőt és csinálja te kerti party
2015. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
ITT!! Kérlek, ÍRJ!! HA PUNCID VAN, ÍRJ, KÉRLEK!!!!!!!
2015. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

1: Növessz tarajat, az albínó kőszáli kecskék félnek a magas feszültségű rovaroktól.

2: Sose etesd a kenyérpirítót éjfél után, hacsak nem akarod, hogy Megatron ébresszen fel másnap reggel egy plazmaágyúval.

3: Mindig rajzolj ekekapával, ugyanis ez meggátolja a káros mikroorganizmusok illegális szeszkereskedelmét.

4: Semmilyen körülmények között ne menj rákjárásban a tóparton, mert ez feldühíti az NDK-s turistákat, akik gyakran változnak át Jég-típusú Pokémonná és fagyasztják ki az agytörzsedet egy jégsugár támadással.

6: Vegyél komolyan mindent, amit a neten olvasol, hisz, ahogy a közmondás is tartja: Jézus csak kétszer csenget, harmadszorra már a hentesbárddal meg a műanyag zsákokkal jön.

2015. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Az az igazság, hogy mindenhol lehet ismerkedni:D

Utcán, buliban, facebook..


De neten lépj be valami társkereső oldalra, talán ott több szerencséd lesz, bár én ebben a netes társkeresésben nem hiszek..:D

Hallottam több olyat is, hogy itt gyakorin irogattak egymásnak és jözzek össze:D

2015. júl. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!