Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik srácot válasszam?

Figyelt kérdés

Mindkettő nagyon kedves, udvarias, és nagyon jól is néznek ki, nem tudok különbséget tenni, de az egyikkel már randiztunk egyszer, és nagyon-nagyon vonz, személyiségre is, viszont ő meg olyan, hogy néha eltűnik... A másikkal még nem találkoztam, de elhívott tegnap. Találkozzak vele?


20/L


2015. júl. 31. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Egyiket sem.
2015. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

aki eltünedezik az mindig el fog.

adj esélyt a másiknak.

2015. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Kicsi lány... Nem félsz, h két szék közé csücsülsz? Ráadásul neked, h esne ez a szitu fordított helyzetben, ha egy pasi állna így választás előtt, h téged válasszon-e vagy egy másikat? Ja, akkor már kirakatbábunak éreznéd magad és a plafonon lenné, h h képzeli ezt az egészet. Te vajon, h képzeled a dolgokat? Mintha egy cipő és egy ruha között kellene választanod! A srácok tudják, h te egyszerre kettőnek "csapod a szelet"? Kíváncsi lennék, h mit mondanának, mert valószínű, h ezek után egyik sem kapálódzna a kegyeidért, de jobban is tennék. Én sosem tudtam ilyet tenni, h egyszerre két pasit bolondítok...
2015. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért? A másikat még nem ismerem igazából, eddig rendesnek tűnik.
2015. júl. 31. 11:46
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem! :D
2015. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sok olyan srác van, aki egyszerre több lánnyal ismerkedik...
2015. júl. 31. 11:47
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező! Az ismerkedés írás formájában és a randizás között van különbség. Lehet én forgok ilyen közekben, de én nagyon nagyon kevés ilyen pasival találkoztam (1 kezem is sok lenne hozzá, h megszámoljam), aki egyszerre több csajjal járt volna ide-oda... De te tudod.
2015. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem járok el velük ide-oda. De úgy hogy lehetne eldönteni, ki a legjobb nekem, ha nem is ismerem meg őket legalább egy kicsit személyesen? Én nem a neten élem az életemet, nekem kell a személyes beszélgetés. Különben sincs csók ilyenkor meg semmi.
2015. júl. 31. 11:52
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
A másik dolog: Ha szerinted ez ilyen természetes, h "csak ismerkedés", akkor nyugodtan a srácoknak is elmondhatod ezt a helyzetedet, h nem tudsz dönteni és segítsenek benne ;) Szerintem meg is fogják érteni a dolgot, h részükről is "csak" ennyiről van szó.
2015. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A srácoknak is sokszor ennyiről van szó, hidd el. Volt már több olyan randim is, hogy nem lett belőle folytatás.
2015. júl. 31. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!