Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik srácot válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik srácot válasszam?

Figyelt kérdés

1. 22 éves, másik városban lakunk, erősen antiszocális tulajdonságokkal rendelkező kocka: nincsenek barátai és nem is akar. Nehéz a találkozgatás, nem is tudunk túl gyakran, viszont tökéletesen megértjük egymást, nagyon tetszem neki, komoly kapcsolatot szeretne, felnőttes, érett, mikor vele vagyok, megnyugtat a közelsége, figyelmes.


2. 20 éves, egy városban lakunk, jófej, annyira nem tudok vele mélyen és teljesen nyitottan beszélgetni, mint a másik fiúval, de azért elég jól, bulizósabb, nyitott, kevésbé érett, de azért megbízható. Viszont nagyon durván "out of my league"- iszonyat helyes, őszintén nem értem, miért akar tőlem bármit is.


20 éves vagyok, az elsővel eléggé hasonlítunk egymásra belsőre, kivéve, hogy nem vagyok antiszociális ilyen szinten, vannak barátaim, a másodikkal szerintem eléggé különbözünk, de azért van jó pár közös pont.


2015. márc. 18. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:

*aszociális


Ha hosszútávra tervezel, az elsőt nem választanám. Neki minden szempontból nehézkes lesz az élete, munka, tanulás mind nehezen fog menni, könyörögni kell majd azért, hogy eljárjon dolgozni, végezzen el ezt-azt, járjon el valamiért, oldja meg, barátkozzon. Milyen kapcsolat az, ahol mindig kettesben vagytok? Mennyire fog féltékenykedni, ha te sűrűn eljársz ide-oda, ő meg sehova, és nem is akar?


A második fiút meg jobban meg kellene ismerned, hogy tudd, nem csak dugni akar veled egy párat, hiszen nem is nyitott, nem is igazán akar veled beszélgetni. De legalább biztosan lennének közös programjaitok, bármi.


Ha nem számít, hogy meddig fog tartani a kapcsolat, hallgass a szívedre, ne gondolkozz, és ez ebben az esetben jelentené az első kapcsolatot is. Hiába megértő, ezt megkapod tőle barátként is, nem kell hozzá párkapcsolatban lenned - sokkal többet pedig ne várj. A másodikkal viszont lehetne egy kicsit pörgősebb életed, lehet, hogy kinövi a bulizásokat is.


Én azt mondom, hogy ismerd meg jobban a másodikat, aztán ha mégse jön be, jó lesz akkor az első is, de egy valamit vegyél figyelembe: csak azért, mert 20 éves vagy, nem muszáj párkapcsolatban lenned, a semmi mindig több egy rossz viszonynál.

2015. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy válogatsz mintha egy cukrászdában lennél. Ezt neked kell tudni nem nekünk!
2015. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vacilálj,leszek én a nevető 3. oszt kézcsók xD melyik városban laksz?
2015. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló:

Az elsőnek nem lesz nehézkes ilyen szempontból az élete, nagyon határozott, szorgalmas ember. Már most is a saját keresetéből él, dolgozik és mellette tanul. Nagyon szorgalmas, nem az a típus, aki elhagyja magát. Nem tudom, hogy melyik szó a megfelelő rá, az aszociális, vagy az antiszociális, mert mikor felhoztam neki a témát, hogy jó lenne neki egy fiú barát, kifejezetten ellenezte is a dolgot, hogy neki márpedig ilyen nem kell, velem is meg tudja beszélni a dolgokat. De azt viszont mondta, hogy az én barátaimat majd szívesen megismerné, ha oda kerülünk.


A másodikkal tényleg az a bajom, hogy még nem tudok benne megbízni, nem teljesen értem, miért akar velem ismerkedni. Volt, hogy direkt nem írtam neki, hogy megnézzem, akkor annyiban hagyja-e, de akkor is keresett és kérdezte, hogy minden rendben van-e stb.


Tudom, hogy húsz évesen nem kell feltétlenül párkapcsolatban lennem, de mostanában kezdtem el egyáltalán srácokkal foglalkozni és most már nagyon úgy érzem, hogy hiányzik ez a dolog, meg az, hogy valakivel együtt legyek :) Ha a szívemre hallgatnék, gondolkodás nélkül az elsőt választanám, de ha az agyamra, meg a "puncimra", akkor a másodikat :(


2. hozzászóló: nem úgy válogatok, mint egy cukrászdában, pont, hogy nem akarok játszani egyikkel sem és az agyát húzni, ezért szeretném eldönteni, hogy melyik legyen. Ne mondd már, hogy ti nem szoktatok "válogatni", ha van rá lehetőség.

2015. márc. 18. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az exem olyan volt, mint az egyes számú, szinte minden egyezik. Egész nap velem akart lenni, féltékenykedett, nagyon begurult, ha valaki egy negatív(de igaz) észrevételt jegyzett meg a kapcsolatunkról, szinte csimpaszkodott belém és magából alig adott be valamit a kapcsolatba, leste minden parancsomat, igazi papucs lett, várhattam míg meglep valamire, elhív valahova, nem. Mindig az volt csak, amit én találtam ki, magától nem szervezett volna programot, de bármilyen kérésemre azonnal ugrott, mindent megtett értem, amit hosszú távon már nem bírtam, hogy hiányzott a spontaneitás a kapcsolatból. Elég merev, makacs ember, ha nem az én kéréseimről volt szó. Ennek ellenére imádtam és most se közömbös nekem.
2015. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam válogatni,eltudom dönteni melyik iránt érzek és azzal szeretnék lenni.Eggyből lerázzom azokat akiktől nem akarok semmit még ha megbántom is vele de akkor se élje magát olyanba ami sosem lesz.Szóval csak érezzned kéne melyikhez húzzól jobban.Ha így vacilálsz még te se tudod ami azt jelenti felesleges eggyikel is bármit kezdened!!
2015. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha még akarsz pár év színes életed, akkor most a 2. srácot válaszd. Mellette egy kicsit érzelmi hullámvasút lesz az életed, megtapasztalod a nagy boldogságot, néha a hevesebb összezörrenéseket, de ez a szép az életben.


Alapban egy egészséges fiatal csajnak jóképű, jó fellépésű srác mellett nagyobb boldogság az élet, mint egy folyamatosan alaplángon élő megbízható kockával, akivel nem él meg túl intenzív érzelmeket, ráadásul idegesítő is a töketlensége (egy ilyen pl. nem tudja lekezelni azt a szitut, ha csajának egy sikeres srác udvarolni kezd, míg egy jó fellépésű srácnak ilyen helyzet kezelése nem okoz gondot).


Bár lehet hogy később családi élet tervezéséhez biztonságosabb választás lenne az 1. srác, aki mondjuk jól kereső mérnökként a megbízható skandináv pelenkamosó apukák mintapéldánya lehetne, azért egy élettel teli nő egy ilyen férj mellett is vágyik egy temperamentumos latin stílusú szeretőre, aki lehet hogy link, nem tud megbízhatóan bánni a pénzzel, de van benne temperamentum, tudja mi kell egy nőnek.


38F

2015. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat, elég sokat segítettetek (még ha egyesek nem is úgy, ahogy akartak :))
2015. márc. 18. 10:13
 9/9 anonim ***** válasza:
persze hogy a másodikat
2015. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!