Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mellplasztika, vagy összeköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellplasztika, vagy összeköltözés a párommal? Melyiket válasszam, ha a kettő nem megy együtt anyagilag?

Figyelt kérdés
Ősszel szeretnénk összeköltözni albérletbe, már éppen itt az ideje, hogy közös életet kezdjünk, mert amúgy nehezen tudjuk megoldani a találkozásainkat, és erre rá fog menni a kapcsolatunk ha tovább várunk. De van itt egy gond....Már 10 éve az az álmom hogy végre megszabadulhassak a csúnya melleimtől, amik megkeserítették az egész fiatalságomat. Most tartok ott, hogy dolgozom egy ideje, kapnék már hitelt is, és meg tudnám csináltatni őket. De ehhez mindenképpen az kell, hogy még évekig itthon lakjak a szüleimmel, mert itt ingyen vagyok, nincs albérleti díj, rezsi, kajapénz. Szóval ha gyűjteni akarok rá, vagy ha a hiteltörlesztést akarom fizetni, akkoris itthonra kényszerülök. Bárhogy számolom a kettő együtt nem megy, hogy költözzünk is, de műtét is legyen. Nagyon nehéz ilyen testben élni, és a szívem összeszorul ha arra gondolok, hogy egész hátralévő életemben így marad ez. Gondot okoz az öltözködés, strandra járás, sportolás, de még orvoshoz sem szívesen megyek emiatt. Párommal persze beszéltem erről, de ő sem tud dönteni, ő költözést szeretné egy kicsit jobban..De azt mondta ez így nem élet, hogy melltartóban szexelünk, abban alszok, takargatnom kell magam folyton. Amúgy persze fogta már, látta már, igaz nem teljes premier plánban, és hát neki sem tetszik, de azt mondta elfogad attól még, és szeret. Csak ez valóban nem élet így szerintem sem. Nem tudom mit válasszak, a kettő együtt nem megy. Ha a költözéssel várunk évekig, az nem fog működni, biztos a szakítás. Arra nincs sok kilátásom, hogy albérlet fizetése mellett meg tudom csináltatni a műtétet, ha csak nem nyerünk a lottón. Jobban fizető munkára, bármi javulásra nem látok esélyt a követkző 5 évben. Szóval tényleg az a helyzet, hogy vagy ez, vagy az. Döntenem kell.
2015. febr. 7. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor dönts!


Azt nem értem, hogy ha ingyen laksz otthon, hogy nem tettél még félre rá, és miért hitelre akarod?

2015. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Alap esetben azt mondanám, hogy tojj a melleidre és a költözést válaszd.

Neked a fejeddel van jobban baj. Nem tudod elfogadni önmagad. Már 5 gyerek után, vagy épp rák miatt eltávolított mellekkel is eljár a strandra.

Fogsz még szülni, akkor úgy is megnyúlik majd. Akkor megint műtteted? A buksidban kellene rendet rakni mindenképp, akár lesz műtét, akár nem.


Inkább menj pszichológushoz, a pasidat meg hagyd el.

"hát neki sem tetszik" Aki ilyet mond egy lelkisérült, torz önképpel rendelkező embernek, az nem is szereti igazán. Vagy még nagyon gyerek esze van és nem való együtt élésre.

2015. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
0%
Csinaltatsd meg most,es o"sszel koltozz ossze a baratoddal.
2015. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Végigolvastam. Ne vegyél fel hitelt. Gyűjtögesd a pénzedet és amikor összejönne egy plasztika ára, akkor gondold át újra ezt. Ugye szoptatás után is változni fog még a melled és hát hosszú távon nem fog telni rá, hogy minden hibát eltüntettess. Azonkívül azt hiszem, hogy bizonyos esetekben TB támogatott keretben is van plasztika, az nem tudom, hogy érvényes-e rád.
2015. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak 15 hónapja dolgozok, eddig volt pár más kiadásom. A teljes árát összegyűjteni elég sokáig tartana ilyen kevés fizetésből. Szerintem érthető hogy én most akarom amíg fiatal vagyok. Nem hiszem hogy ez testképzavar lenne, orvosok szerint is valós probléma, de mégsem adnak rá tb támogatást pedig indokolt lenne. Konkrétan nincs is mellem, alig van benne zsírszövet, csak egy kinyúlt ráncos bőrdarab, az alján egy 10 centis bimbóudvarral. Fejlődési rendellenesség, és fogyás következtében lett ilyen.
2015. febr. 7. 16:12
 6/8 anonim válasza:
0%
Mellplasztika. Ennél nem lehet fontosabb semmi egy nő számára.
2015. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia,nem tubularis(cso) vagy mi a neve annak,amire kene adni tb-tamogatast?Kb.ugyanabban a cipoben jarok,mint te,en olyan 14 eves koromtol vagyom ra,h.megcsinaltassam,bar szoptatas letudva,tobbre nem keszulok! :) Szerintem a nyaron "nyelbe utom".Epp doki utan keresgelek itt.Nehez dontes lehet,de en a hitel miatt mondanam,h.meg ne csinald!De vagyni fogsz ra,viszont minel kesobb lesz,annal jobban fogod ertekelni!A baratodnak meg orulj,h.oszinte!En mindig ezt kaptam:tudod,h.nekem nem fontosak a mellek! (Melyik pasi nem orul a jo melleknek! Hagyjuk mar,csak duma!Nem merik kimondani,h.ja,tenyleg nem jo a melled!Barmelyiket valasztod,sok sikert hozza!Anyagiakban meg pozitivabbnak kell lenni,ha ott,ahol elsz,rosszul fizetnek,oda kell menni,ahol jobban fognak fizetni! :) De a te eleted!Szoval sok sikert!
2015. febr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a műtétet választanám! Ha összeköltözöl a párroddal sosem lesz elég pénzed a műtétre mivel minden a közösbe fog menni.. Ha tényleg esztétikai okai vannak és nem érzed igy jol magad akkor műtesd meg, utána hidd el sokkal magabiztosabb leszel ha majd szereted a tested. Az implantátumra vállalnak garanciát és cserélni is kell időnként szóval nem hiszem hogy szülés miatt csunya lenne! Ha a párod szeretne, és átérezné a problémát ő is segitene gyűjteni a műtétre mert ez igy elég borzasztó lehet.
2015. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!