Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy akinek elállnak a fülei, mint pl. az enyém, annak semmi esélye a nőknél?

Figyelt kérdés
Úgy látszik valamivel elkell foglalnom magam, ha már párkapcsolatom nem lehet a külsőm miatt, csak egyedül semmit nem jó csinálni.
2015. aug. 6. 23:40
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
60%
Van elálló fülű rokonom, aki boldog párkapcsolatban él, úgyhogy ezen biztosan nem fog múlni. :-)
2015. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
Van erre külön.műtéti eljárás.
2015. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
will smithnek is elállnak a fülei, még is sztár lett, és van felesége is. :)
2015. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Úgy bírom, hogy amikor kiírnak ilyen mezei senkik, mint én is ilyen kérdéseket, és sztárokkal példálóznak, hogy a testi hibáik ellenére van csajuk. Bakker, egy sztárnak még szép, hogy lesz párkapcsolata
2015. aug. 6. 23:54
 5/52 A kérdező kommentje:
Ja meg Will Smith-nek van kb. 4 cm-ks füle, ami ép hogy eláll, nekem, kb 6-7 cm, és b..ottúl eláll, nem mindegy.
2015. aug. 6. 23:57
 6/52 anonim ***** válasza:

2-essel értek egyet


járd végig az utat ami ahhoz kell hogy sebészi úton helyre hozzák olyannak amivel elégedett leszel


különben nem fogsz tudni teljes életet élni ahogy elnézem az irományaidat

2015. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta régen, de letettem róla, fogadjanak el így,vagy ha ennyire nagy gond ez a nőknek, akkor megdöglök inkább egyedül.
2015. aug. 7. 00:15
 8/52 anonim ***** válasza:
81%

"valamivel elkell foglalnom magam"

Nincs semmi dolgod?


"egyedül semmit nem jó csinálni"

Nincs barátod?


Először illeszkedj be egy társaságba, ahol megtanulod elfogadni magad. Ne hagyd, hogy a társaság átalakítson, magadat add, és el fognak fogadni, hisz egyéniség vagy!

Válassz magadnak barátot, akivel legyen egy közös hobbitok... együtt aztán könnyebb nekiveselkedni a hódításba is, és könnyebb elviselni a kezdeti kudarcokat is.

Mindent bele! ;)

2015. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Barátaim vannak, a barátkozással nincs, és nem is volt gondom, a nőkkel állok hadilábon. Elfoglaltságom is van, van ami lekössön, de egy barát mégis más, mint egy barátnő. Egy barátomhoz nem szívesen bújnék hozzá pl. :) Meg ugye az se lenne rossz, ha nem egyedül élnék, hanem egy nővel.
2015. aug. 7. 00:23
 10/52 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

(csak kíváncsiságból kérdezem)

2015. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!