Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy akinek elállnak a fülei, mint pl. az enyém, annak semmi esélye a nőknél?

Figyelt kérdés
Úgy látszik valamivel elkell foglalnom magam, ha már párkapcsolatom nem lehet a külsőm miatt, csak egyedül semmit nem jó csinálni.
2015. aug. 6. 23:40
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Van egy alföldi ismerősöm, én csak "alföldi díszbuz!nak hívom", mert olyan tipikus alföldi feje van (NAGYON elálló fülekkel), de páva a drága, és hát.. mindig van csaja. Szóval CSAK ezen nem múlik.
2015. aug. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Nem a fülemmel beszélek az igaz, azzalmcsak azt hallom, hogy milyen ügyesen elutasítanak esélyt sem adva. Miért verjem át magam? Miért gomdoljam azt, hogy lesz majd esélyem csak máskép álljak hozzá, ha eddig nem volt?
2015. aug. 7. 05:02
 33/52 anonim ***** válasza:

Rosszul sejted...


Viszont, ha hagyod, hogy korlátozzon akkor fog...


Vagy csak kifogást keresel, amiért nem kellesz a nőknek?


Természetesen lesz, akinek ezért nem, de egy ennyirefelszínes nő ne is kelljen..

Nekem vanolyan nő ismerősöm, akinek nagyon elállt, megtalalta párját, gyerekei lettek és pmégis megműttette. Zavarta, de sosem korlátozta az életében..

2015. aug. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

Barátnőm párjának elállnak a fülei. Az exének is elálltak.

Az én utolsó barátomnak is, és az azelőttinek is.

Az exemnek még szívtam is a vérét ezzel, és ő poénra vette, nem volt sértődés. (És úgy szerettem, ahogy van. Az elálló füleivel együtt.)

2015. aug. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
60%

Megmondom én, miért nincs nőd, kérdező. Túl sokat problémázol.

Tudok én elálló fülű pasikat az ismeretségi körömből, nem híresek, és egész jó nőik vannak. Nem a füleiddel van baj.

2015. aug. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Ha poénkodnak vele, azt én se veszem zokon, de ha ilyeneket szólnak, hogy hagyjál már, olyan vagy, mint egy kész majom, az valahogy rosszul esik.
2015. aug. 7. 08:09
 37/52 anonim ***** válasza:

akkor megdöglök inkább egyedül.


Hát akkor tégy úgy :)

Ne haragudj, de ez nagyon buta hozzáállás. Én nagyon hízékony vagyok, ha nem figyelnék oda, nem diétáznék, ennék ami jólesik, nem sportolnék (amit amúgy nem szeretek) akkor 120 kilós lennék legalább... Kéne szarjak rá, mert fogadjanak el úgy ahogy vayg? Könnyebb lenne az életem, az biztos, de az ember próbálja kihozni magából a maximumot. Az elálló fül csúnya, és viszonylag könnyű a műtét, nem is nagyon drága, akkor miért ne?

2015. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, a gumi macikból Tódi is tök aranyos:D
2015. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
Tódi :) Elvből nem műttetem meg a fülemet, valahogy az már nem "én" lennék, meg lehet, hogy semmit nem javítana a nőkkel való kapcsolatomon.
2015. aug. 7. 09:38
 40/52 anonim ***** válasza:
60%
Hát akkor elvből maradj egyedül :) Sok sikert!
2015. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!