Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy akinek elállnak a fülei, mint pl. az enyém, annak semmi esélye a nőknél?

Figyelt kérdés
Úgy látszik valamivel elkell foglalnom magam, ha már párkapcsolatom nem lehet a külsőm miatt, csak egyedül semmit nem jó csinálni.
2015. aug. 6. 23:40
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Bár ami a barátaimat illeti, sajnos eléggé szétszéledtünk, az egyik külföldön, mások az ország másik végén, de azért neten tartjuk a kapcsolatot, meg az egyikkel találkozok majd a napokban, sörözünk egyet, dumálunk egy jót :) Még, jó, hogy a sörözés nincs megtiltva a ronda embereknek.
2015. aug. 7. 00:29
 12/52 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok.
2015. aug. 7. 00:30
 13/52 anonim ***** válasza:

hmm... fiatalabbnak gondoltalak,mindegyis :)

szerintem nem feltétlen ez a probléma,de lehetséges

más külső,belső adottságok amiket megosztanál,hogy kiderüljön mi az ami még lehet?

2015. aug. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
7: Pedig a nők is sok fájdalmas beavatkozáson vesznek részt állandóan, hogy szépek legyenek. Te annak még a tizedét sem tetted meg a külsőd érdekében soha, amit azok a lányok, akiktől azt várod, hogy fogadjanak el avval az esztétikai hibáddal, amit Magadban sem tudsz elfogadni még Te sem!
2015. aug. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
A lányoknak max. annyi a gondjuk, hogy lefogyjanak, vagy ne, már amelyik kövér, vagy csináltassanak e szilikon mellet, holott sok férfi szereti vagy elfogadja a kis melleket. Kb. ennyi gondjuk van a lányoknak a külsejükkel, maguknak kreálnak feszkót, de egy elálló fül elég nagy hátrány.
2015. aug. 7. 00:46
 16/52 A kérdező kommentje:
Más külső adottságok, lapos az orrom, és van benne egy ˝vágás˝ vagy hogy írjam. Kb. 176 cm vagyok, vékony testalkatom van. Belső tulajdonság: Változó, attól függ, hogy mások hogy viselkednek velem, de alapjáraton barátságos ember vagyok, igaz eléggé hallgatag, nem szoktam sokat beszélni, előfordul, hogy amit más 5 perces beszéddel fejez ki, azt én letudom két-három mondattal. Az a fajta ember vagyok, aki ritkán szól, de akkor nagyot :)
2015. aug. 7. 00:55
 17/52 anonim ***** válasza:

15: Dehogyis!


Ez nagyon rosszul tudod.


A lányok is járnak drága fogszabályozásra, ha ferdén nő a foguk.


A lányok is csináltatnak fájdalmas széjsebészeti beavatkozásokat és drága, fájdalmas, stresszes fogszépészeti beavatkozásokat, hogy szépek legyenek a fogaik.

A lányok is megműttetik a fülüket, ha eláll, az orrukat, ha görbe, és számos más esztétikai műtétet a külsejük érdekében.

Minden hónapban elmennek kozmetikushoz lábat, kart, bajuszt, egyebet gyantáztatni, arcot masszíroztatni, pattanásokat naponta nyomkodnak, és rengeteg kencével ápolják a bőrüket, hogy csak fele olyan jó állapotban legyen, mint a férfiaknak gyárilag.

Kihúzkodják szemöldökcsipesszel a bajszukat, szakállukat, szemöldöküket, mellbimbójuk körül, hasuk alján lévő szőrcsíkot, ez napi feladat.

Leborotválják a hónaljukat és a puncijukat, ez is napi dolog.


Kísérleteznek drága hajápolószerekkel, hogy megállítsák a hajhullást, és visszanövesszék az elvesztett hajat.

Póthajat vesznek, ha már muszáj.


Szoláriumba járnak.


Stílustanácsadót fizetnek.


Fodrászhoz járnak.


Előnyös ruhákat vásárolnak maguknak.


Kivizsgáltatják és kezeltetik magukat, ha kellemetlen testszaguk van, erősen izzadnak, lábszaguk van vagy szájszaguk.


Zsírleszívást csináltatnak (műtét), meghosszabbíttatják a lábszárcsontjukat, hogy magasabbak legyenek.


Műszempillát tetetnek fel (3 órás fekvés 3 hetente), manikűröznek, körmöt lakkoznak, műkörmöt csináltatnak. Pedikűröztetnek, lereszelik a sarkukról a bőrkemémnyedést.


Cellulitkezelésre járnak.


Szemműtétnek vetik alá magukat, hogy ne kelljen szemüveggel elcsúfítani az arcukat.


Soroljam még?

És ezek a teljesen átlagos testápolási dolgok, semmi extrém.

2015. aug. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Azért azt nem hinném, hogy a lábszár csontos műtét minden napos lenne :) Meg miért akarnak magasak lenni? Meg nem minden nőnek kell naponta kihuzgálni a ˝bajuszát˝ , ˝szakállát˝, főleg a világos szőrzettel rendelkezőknek nem. Az elvesztett hajat pedig sajnos nem lehet újra növeszteni, arra nincs szer, esetleg hajhagymákat ültetnek be, de azt kétlem, hogy mondjuk az átlag szomszéd lánynak erre lenne pénze.
2015. aug. 7. 01:23
 19/52 anonim ***** válasza:

18: Hát én eddig pár százezer Ft-ot elköltöttem az elmúlt 15 év alatt hajregenerálásra, talán egy millió is volt.

Vannak módszerek, amik javítottak a helyzeten.

2015. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
Meg a szeműtét is csak azért, hogy ne rondítsa el a szemüveg az arcukat, ez is csak hiúság, semmi több, elárulom, hogy van olyan nő, akinek kifejezetten jól áll a szemüveg. Köröm lakk, és minden féle kence nélkül is meglehetne lenni. Sőt azt szeretem, ha minél kevesebb smink van egy nőn, én a valóságra vagyok kíváncsi, nem arra, hogy az alapozó milyen szépen elfedte az alig látható kis hibát az arcán.
2015. aug. 7. 01:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!