Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy akinek elállnak a fülei, mint pl. az enyém, annak semmi esélye a nőknél?

Figyelt kérdés
Úgy látszik valamivel elkell foglalnom magam, ha már párkapcsolatom nem lehet a külsőm miatt, csak egyedül semmit nem jó csinálni.
2015. aug. 6. 23:40
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

"Azért azt nem hinném, hogy a lábszár csontos műtét minden napos lenne :)"


És írtam, hogy mindennapos?



"Meg nem minden nőnek kell naponta kihuzgálni a ˝bajuszát˝ , ˝szakállát"


És írtam, hogy minden nőnek mindennap kell?

Nálunk a családban minden nőnek napi teendő ez egyébként.


Elálló fül sem jut minden nőnek, nekem se kellett megműteni. De akinek eláll, igenis megműtteti, ha bármi hátrányát tapasztalja.

2015. aug. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
2015. aug. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:

"Meg a szeműtét is csak azért, hogy ne rondítsa el a szemüveg az arcukat, ez is csak hiúság, semmi több, elárulom, hogy van olyan nő, akinek kifejezetten jól áll a szemüveg."


Ugyanez igaz az elálló fülre is.

Erről beszélgetünk most.

2015. aug. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Mondjuk az igaz, hogy egy nőnél nem épen vonzó látvány, ha kopaszodik. Különben nekem nincs nagy elvárásom a nők felé, nagyjából tetszen az arca, ne legyen nagyon kövér, ha kicsit duci, az nem gond, szőrzettel sincs gondom, ha nem dzsungel.
2015. aug. 7. 01:37
 25/52 anonim ***** válasza:
Nekem férfinál se vonzó (a nők 50%-a a dús hajú férfiakhoz vonzódik), de ez van, a külső is szelektálja az érdeklődőket.:)
2015. aug. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:

"Meg a szeműtét is csak azért, hogy ne rondítsa el a szemüveg az

arcukat, ez is csak hiúság, semmi több, elárulom, hogy van olyan nő,

akinek kifejezetten jól áll a szemüveg."

Ugyanez igaz az elálló fülre is.

Erről beszélgetünk most.

Az elálló fülre ez nem épen igaz, hogy valakinek is jól állna.

2015. aug. 7. 01:47
 27/52 A kérdező kommentje:
Ja, hát igen a külső is szelektálja az érdeklődőket, vagy csak az, nem hiába vagyok, és leszek is egyedül.
2015. aug. 7. 01:48
 28/52 A kérdező kommentje:

Meg nem minden nőnek kell naponta kihuzgálni a ˝bajuszát˝ ,

˝szakállát"

És írtam, hogy minden nőnek mindennap kell? Igen írtad, hogy napi feladat. Abban a kommentedben, ahol hosszasan felsorolod, hogy miken mennek keresztül a nők a szépségért. Igaz azt nem írtad, hogy minden nőnek, de azt igen, hogy napi teendő.

2015. aug. 7. 01:55
 29/52 anonim ***** válasza:

A fuleddel beszelsz? A fuled van a szived meg az agyad helyen? NEM! Na latod akkor nem szamit,hogy picit szetall a fuled, ha te nem foglalkoznal vele ennyit nem is tunne fel a noknek vagy viccelodhetnel vele te magad is. Hozd ki belole a legjobbat es kesz.

18/L

2015. aug. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
62%
Kezdem úgy érezni, hogy téged nem az elálló füleid miatt kerülnek a nők.
2015. aug. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!