Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy akinek elállnak a fülei, mint pl. az enyém, annak semmi esélye a nőknél?

Figyelt kérdés
Úgy látszik valamivel elkell foglalnom magam, ha már párkapcsolatom nem lehet a külsőm miatt, csak egyedül semmit nem jó csinálni.
2015. aug. 6. 23:40
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
42%

Úristen milyen "tanácsokat" adnak neked jézusom....

Ebből is látszik,hogy Ti nem tudjátok milyen az,amikor nem olyan jó genetikával születsz és mindent kb. korrigálni kéne magadon,hogy olyan lehess mint mások,akik jó genetikával születtek...

Ezt még le is nyelném úgy mond,de mondjátok már el,nálatok a pénz a fán terem otthon?

Hahó,ez itt Magyarország.Itt nem milliókat keresnek átlagban az emberek.Sokan örülnek,ha a kajára jut pénz...

Nekem kb. az arcomon mindent meg kéne műttetni ennyi erővel,és nem csak azt.

Ti hibátlanok vagytok?Na ugye...

Ha tudnátok nekem például mennyit kell költenem fogorvosra csak,hogy egyáltalán majd nézzenek is ki valahogy a fogaim,mert genetikailag eredő problémák miatt,több fog ki sem nőtt,és még sok más baj is van velük...

Kérdezőnek,hagyd a francba a nőket én azt ajánlom.

Komolyan mondom,nem éri meg ennyit gürcölni velük.

Ha helyes lennél úgyis ugranának rád,de gondolom nem vagy az,úgy meg nem sok esélyed van egyik nőnél sem.Ez tapasztalat.

De már sokszor írtam,minden azon múlik,az egész életed kb.,hogy milyennek születsz.

Milyen genetikával,arcszerkezettel,testfelépítéssel,stb.

Maximum picit tudod befolyásolni a dolgokat,de az apró részleteit csak.

24/F

2015. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha kevesebbet problémáznál? Én frászt kapnék ilyen embertől, aki ennyit nyavalyog valamin. Biztos vannak erősségeid is. Senkinek nem tökéletes a teste. Nekem pl. a fogaim nem állnak szépen (fogszabályzás sem segített!!! - de a fogzománcomat gyönyörűen tönkretették a kezelés évei alatt, amíg nem jelent meg a lila Elmex, addig napi szintű fogfájással küszködtem, és nem tudtam rendesen mosolyogni emiatt...), és? Van előnyösebb oldalam, arra helyezem a hangsúlyt, és így a hátrányaim eltörpülnek.
2015. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Akit érdekel, küldök képet privátban, meglátjátok, hogy igazam van. De most van egy kis dolgom, majd kicsit később küldöm.
2015. aug. 7. 10:30
 44/52 anonim ***** válasza:

41: Ingyenes, mert a TB finanszírozza.

43: Jó, igazad van! Tényleg nagyon elállóak a füleid, és emiatt nem lehet barátnőd! Nagyon sajnálom, de ez az igazság!

Így jártál, Neked ez jutott, le kell tégy a párkapcsolatról!

2015. aug. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
Utolsó! Honnan tudod, hogy tényleg nagyon elállnak a füleim? Nem is küldtem neked képet.
2015. aug. 8. 05:59
 46/52 anonim ***** válasza:

Hát te mondtad, hogy nagyon elállnak :D

Amúgy küldhetsz képet, de én még mindig azt mondom, hogy érdeklődd meg a műtétet. Én is úgy tudom, hogy támoghatja a Tb, és nem is bonyolult vagy nagyon fájdalmas (mint pl egy mellműtét). Igen, szépen hangzik a romantikus filmekben, hogy úgy szeret ahogy vagyok, vagy úgy fpgad el ahogy vagyok, de ahhoz, előbb meg kell szeressen! És sajnos ez van, ha nagyon elállnak a füleid, akkor sokkal kevesebb esélyed van. MOndhatják itt, hogy xy embernek is elállnak és van felesége. Igen, van akinek eláll kicsit, de nem vészes, de ha nagyon eláll, miért kínlódj vele egész életedben?? Csak ez az egy életed van... Aztán ha tényleg emiatt maradsz egyedül, bánhatod öregemberként, hogy nem vetetted alá magad egy rutin beavatkozásnak.

(Nézd meg Kocsis Tibit, mennyivel jobban néz ki, mióta megcsináltatta a fülét)

2015. aug. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Kérdező nálad az a legnagyobb baj hogy te magad elfogadhatatlannak tartod a füleidet és azt várod egy lánytól hogy ő elfogadja.


Ez teljesen abszurd.

Ilyen nincs.


Ezért javasoltuk itt többen a műtéti eljárást.


Lányok is vannak akik nem tudják elfogadni hogy pici a cicijük és inkább valahogy össze szedik a műtét árát.


És egyet is értek.

Miért kéne valakinek együtt élnie azzal hogy olyan problémája van magával amit nem tud elfogadni ?

Nincs elég probléma az életben egyébként is ?


Mai világban ahol egy orvosnak ez rutinbeavatkozás két szendvics között megoldja életed problémáját.

Nem is értem miért nem léptél még erre az útra.

Kicsit olyan mintha direkt csinálnád.

Van megoldás de azért te inkább sínylődsz tovább.

2015. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy nőt, akinek kicsik a mellei, annyira, hogy a legkisebb melltartóméret is nagy, és ő még túlsúlyos is, szóval ez nem változtatott a genetikáján. Őt zavarja, de évek óta van pasija, akinek meg így is tetszik, úgyhogy nem fekszik kés alá.

Lesz, akinek így leszel tökéletes.

2015. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

"Hahó,ez itt Magyarország.Itt nem milliókat keresnek átlagban az emberek.Sokan örülnek,ha a kajára jut pénz..."


Kimész külföldre dolgozni pár hónapra és megvan rá a pénz. Megműtteted, örülsz és probléma megoldva (ha nem találsz utána egy újabb kifogást a sikertelenségedre...). Ajánlom a Pszichokibernetika című könyvet, egy plasztikai sebész írta.

2015. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
„Kimész külföldre dolgozni pár hónapra és megvan rá a pénz.˝ Voltam dolgozni külföldön, de az ott keresett pénzem másra ment el. Különben korábban már írtam, hogy miért nem műttettem meg a fülem, nem a fájdalom miatt, azt nagyon jól viselem (a fizikait).
2015. aug. 8. 23:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!