Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám leküzdeni magamban...

Hogy tudnám leküzdeni magamban ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel ha talákozom, utána pár napig depis vagyok. Mintha irigykednék rá, pedig nekem is elégedettnek kéne lennem a saját életemmel, mert sok mindenben én vagyok előrébb. Mit tegyek, hogy ne legyen rám ilyen hatással? (Másokkal szemben nem érzek ilyet, csak vele.)
2009. júl. 8. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Muszáj vele találkoznod? Azt döntsd el, hogy ez az ismerős haver vagy barát. Ha csak haver nem ér annyit, hogy leépítse az önbizalmadat, a személyíségedet. Lehet, hogy neki vannak olyan tulajdonságai amik alapból neked is vannak, csak nála ezek a tulajdonságok erősebbek. Inkább ilyen dolog miatt irigykedhetsz nem hiszem, hogy úgy, hogy "ki van előrébb". Bizonyos dolgokban ő erősebb személyiség, mint te. Te is ilyen akarsz lenni, de ez mellette soha nem fog sikerülni.. mikor vele vagy te is ezt érezheted.. sőt még utána is.. ezért lehetsz depis. Szerintem.
2009. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Nem az érzést kell leküzdeni, hanem a forrását megszakítani... ne találkozz vele ha nem muszáj.

2009. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére nagyon ritkán találkozunk.
2009. júl. 8. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!