Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálni az álompasit matematikai alapon?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm nem talál magának társat, megkértem írja le hogy milyen számára az álompasi. A következő paramétereket keresi:


1. Fogadja el és szeresse a gyerekét(az apa lelépett)

2. Fogadja el a lány nehéz természetét és szeresse.

3. Legyen jóképű

4. Intelligens és okos.

5. Humoros

6. Sportoljon rendszeresen

7. Ha lehet legyen vegetáriánus

8. Szeresse a mozit, színházat, olvasni.

9. Imádjon utazni

10.Legyen vele jó a szex

11. Legyen jó a fizetése.

12. Igényesen öltözködjön.

13. Ne nagyon járjon el a barátaival.

14. Ne igyon, ne dohányozzon.

15. Értse meg és tisztelje a nőket, ne legyen szexista.


27 évesen ilyen listában gondolkodik. Szerintetek mennyi a matematikai esélye hogy talál ilyen férfit?


Ha Magyarországról szeretne társat találni akkor 4 842 430 férfi közül válogathat, ebben benne vannak a 80 évesek és a házasok is.


Milyen képlet alapján lehet kiszámítani hogy mennyi az esélye annak hogy egy férfiban meglegyen mindez a 15 tulajdonság? Sima valószínűség számítás?


2015. aug. 8. 16:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

1. Fogadja el és szeresse a gyerekét(az apa lelépett)

Jelenleg még 26 évesen inkább gyereke nélküli nőket keresek, de ha véletlenül lenne gyereke és nagyon beleszeretnék akkor nem zavarna. Éppenséggel van is egy ilyen ismerősöm aki tetszene de neki már van pasija az óta és eléggé távok él tőlem, sajnos.


2. Fogadja el a lány nehéz természetét és szeresse.

Ha szeretünk valaki akkor nem számít annyira a természete, de van olyan nehéz természet amint finomítani kell ahhoz, hogy elviselhető legyen.


3. Legyen jóképű

Az relatív de sokak szerint nagyon szépek a szemeim.


4. Intelligens és okos.

Kipipálva.


5. Humoros

Relatív és helyzet függő.


6. Sportoljon rendszeresen

Mikor, hogy.


7. Ha lehet legyen vegetáriánus

Részben az vagyok. De szoktam húst enni csak nem túlzom el.


8. Szeresse a mozit, színházat, olvasni.

Mikor, hogy van időm rá.


9. Imádjon utazni

Kedv függő ez is, mivel nincs társam és még nem is volt kínszenvedés párokat látni mindenhol.


10.Legyen vele jó a szex

Még nem próbáltam, de miden megteszek, hogy a legjobb legyen.


11. Legyen jó a fizetése.

Az átlaghoz képest sokkal jobb, bár én még többért hajtok.


12. Igényesen öltözködjön.

Ing és farmer :).


13. Ne nagyon járjon el a barátaival.

1-2 Havonta 1x megyek egy volt évfolyam társammal pizzázni vagy kávézni.


14. Ne igyon, ne dohányozzon.

Dohányzást nem próbáltam. Néha megiszok egy sört otthon de nem több.

Életem során vagy 3x 4x lehettem kicsit becsípve, de nem kerültem soha öntudatlan állapotba és miden ilyen alkalommal valami nagyobb rendezvényen voltam, hol sok csaj volt persze előtte kaptam elutasításokat és még a rendezvényen sem sikerült közel kerülni senkihez, .... valamivel tompítani kellet a fájdalmat.


15. Értse meg és tisztelje a nőket, ne legyen szexista.

Na ez érdekes. Alapjában tisztelem de néha úgy érzem jogosan rúgnék bele egy kettőbe úgy, hogy felszállna a holdig.

Hogy miért érzem, jogosnak ? Csak azért mert, mindegyik rohadtul válogatós és még a nagy számok törvényével sem sikerül már összejönni senkivel. Már aludni sem tudok a fájdalomtól állandóan csak forgolódok az ágyban. A nem alvástól a munka helyemen is egyre szarabbul érzem magamat.


26f

2015. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

mondd meg neki kérlek hogy iszonyatosan jól csinálja amit csinál!!

mert nem kell fölöslegesen olvasni


most ha 30 körüli pasi is lennék,az első pont után,rekordot futok 100on előle,hogy óvjon a föld az ég az ilyen nőtől.


addig is jutottam az olvasásban is :,D

2015. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

annak volt esze aki ott hagyta...az se véletlenül lépett le,ha annyira jó parti lenne,nem hagyják ott gyerekkel :D


tanuljon mindenki ebből,mert ez a legbeszédesebb!!

2015. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

És te milyen 15 pontot tudsz felmutatni a férfinek?


Neked is jó a fizetésed? kisportolt tested van? El tudod fogadni a nehéz természetét? Nem jársz el a csajokkal?, tudsz főzni? stb.


Mert az hogy gyereked van és nehéz a természeted, az rossz pont!

2015. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, sok releváns hozzászólást olvastam. Nem akartam senkit provokálni, ahogy 15ös megfogalmazta, kíváncsi voltam hogy matematikailag hogyan lehet ezt levezetni.


Én sem tartom reálisnak hogy valaki ilyen listával keressen társat, de joga van mindenkinek ahhoz hogy egyedül maradjon...

2015. aug. 8. 21:23
 26/27 anonim ***** válasza:

"1. Fogadja el és szeresse a gyerekét(az apa lelépett)"


Az első pontnál kiestem. Bocs, a barátnőd NEM engem keres. (Én őt pláne nem... XD)

2015. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Van lista arról is, hogy a csaj mit tudna nyújtani? Azonkívül, hogy a leendő parazita kanf#szt az egekig magasztalja, akivel hajthatatlan vágyat éreznek arra hogy vigyorogva az idegenek képébe sugározzák a "tökéletességüket"? A kisujjam többet ér egy ilyen libánál baz+, nemhogy a puncija nincs aranyból.
2015. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!