Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes szteroidokat használni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szteroidokat használni, hogy izmosabb testtel be tudjak csajozni?

Figyelt kérdés

Többen mondták már, hogy így sikerült meghódítaniuk a feleségüket aki bevallota, hogy izmok nélkül észre sem vette volna.

Persze a mellékhatásokra figyelnék, jó helyről szerezném be hormonvisszaállítóval együtt.


2015. aug. 9. 21:43
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
95%
Én biztos nem szednék ilyen szarokat.
2015. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
43%
Nálam kifejezetten kizáró ok lenne, bár én alapból nem szeretem a hatalmasra gyúrt férfiakat, sokkal vonzóbb számomra egy átlagos izomzat. Persze biztosan te is megtalálnád a saját "közönséged" a szteroidokkal is.
2015. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
9%
azt neked kell eldönteni kedves magasvékony!
2015. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 Estienne ***** válasza:
6%
Persze, ha vállalod a herezsugorodást, női mell növekedést, szervi elváltozásokat és hogy az abbahagyása után a legtöbb izom leépül. De csak szteroidból se lesz izom, edzeni és jól kajálni ugyanúgy kell.
2015. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy így semennyire nem izmosodok, hiába edzek és eszek amit kell, kokszal lenne "átlagos izomzatom".
2015. aug. 9. 21:47
 6/49 anonim ***** válasza:
75%
2015. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
35%

Nekem ez az átlagos izomzat:

[link]


Viszont azt mondom, inkább gebe legyen a barátom, mint kokszos.

2015. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron izmot akarsz, akkor zsíroskenyér, kolbász, szalonna, fizikai munka.
2015. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Nekem ehhez is koksz kellene.


Csak zsírosodtam kemémyen a szalonna kolbász kombótól, de izom semmi

2015. aug. 9. 21:50
 10/49 anonim ***** válasza:
85%
Zyzz pont ezt csinálta.A nők miatt kezdett el koxolni, hogy neki is jusson pina.Megcsinálta,tapadtak rá a felszínes pic.sák,22 évesen meg is halt.Nem játék a kox.
2015. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!