Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki használt már szteroidokat,...

Aki használt már szteroidokat, tudja, mi az a levezető kúra, miket kell használni utána. Egy endokrinológus miért nem tudja?

Figyelt kérdés
A doki mindenképpen tesztoszteron szedését erőlteti, elmondása szerint már sosem fog visszaállni a normál állapotba a saját tesztoszteron termelés. Ez egy endokrinológus, ez a szakterülete, neki igencsak tudni kellene ezeket. De mindenáron pl az androgel szedését erőlteti.

2014. jan. 18. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Koxoltál, vagy miért?
2014. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Olyasmi, de nem testépítés miatt, más jellegű, de szteroid kell ahhoz is.

Azért kérdeztem ezt, mert valami nagyon nagy humbug van az egészben.

Hogy miért erőlteti az orvos a tesztoszteron bevitelét?

Van rá egy fogadásom, hogy pénze van a dologban, ha nagyon nagy támogatottságú gyógyszert írhat fel.

Az, hogy a beteg meggyógyul, vagy nem, az le van sz.rva.

Ha ez beigazolódik, megpurcantom a dokit, de nagyon.

2014. jan. 18. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van a dokinak teszto "beindítót" kell szedned különben véged, már ha tényleg rendes koxot toltál és nem valami elbaltázott szemetet. Egyébként rendesen utána kellett volna járnod, jól rá fogsz b...ni most megmondom.
2014. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod meg mi volt, nehéz válaszolni...
2014. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem teszto beindítót adott, hanem csak a tesztoszteront, és hiába kérdeztem, azt mondta, csak ez az egy megoldás van, és életem végéig kell szedni...
2014. jan. 18. 19:51
 6/7 anonim válasza:

Hát legegyszerűbb ha önként meghalsz :((

Nehogy az orvosnak higyjél, inkább azoknak, akik rávettek korábban valami baromságra...

2014. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz pajtás, én is szeretlek, egyem a kicsi szívedet...
2014. jan. 19. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!