Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes szteroidokat használni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szteroidokat használni, hogy izmosabb testtel be tudjak csajozni?

Figyelt kérdés

Többen mondták már, hogy így sikerült meghódítaniuk a feleségüket aki bevallota, hogy izmok nélkül észre sem vette volna.

Persze a mellékhatásokra figyelnék, jó helyről szerezném be hormonvisszaállítóval együtt.


2015. aug. 9. 21:43
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
87%
Azoktöl csak még hülyébb leszel.
2015. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Nen nyomnám olyan durván csak egy átlag férfias izomzatom legyen. Ma már kb. mindenki használ valamit. Az utóbbi egy évben 10 ismerősömről derült ki. És semmi bajuk, jól néznek ki. Az meg h 10-20 év múlva mi lesz...így legalább lenne életem.
2015. aug. 9. 21:59
 13/49 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, ha szeretnél, senki se fog megakadályozni.
2015. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg szar genetikád van hozzá, koxal sem fogsz jól kinézni.:)
2015. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
Lehet, nem szalonnát meg kolbászt kellene enni, hanem zöldséget, rizst, fehér húst, tojást, esetleg fehérjeturmixot. Igazából tök mindegy, kokszolj ha akarsz, én csak azt mondtam, nekem személy szerint nem kellenél úgy, tök mindegy, milyen tested van mellette. Bár úgy érzem, nekem inkább a pesszimizmusod, 0 önbizalmad a baj, nem a szerinted átlagon aluli izomzatod.
2015. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:

könyörgöm rakj már fel egy fej nélküli képet magadról. gondolom te írtál ki már több kérdést is ezzel kapcsolatban, de tényleg kíváncsi vagyok, hogy nézel ki.


fotózz nyaktól lefelé, a hátteret/oldalt/telefont kis is satírozhatod, senki nem fog felismerni

2015. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Húst, tojást, túrót, sajtot, fehérjeturmixot, halat, rizst eszek de semmi eredmény. Ha emelem az adagot csak zsírosodok.
2015. aug. 9. 22:08
 18/49 A kérdező kommentje:
Már küldtem képet itt csajoknak és mindegyik azt mondta lehetne rajtam több izom mert ez kevés.
2015. aug. 9. 22:09
 19/49 anonim ***** válasza:
akkor küldj nekem is, légyszi, kíváncsi vagyok (21L)
2015. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem még egy kioktatást sem szánalomkedvességet olvasni. Eddig senkinek nem tetszett.
2015. aug. 9. 22:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!