Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes szteroidokat használni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szteroidokat használni, hogy izmosabb testtel be tudjak csajozni?

Figyelt kérdés

Többen mondták már, hogy így sikerült meghódítaniuk a feleségüket aki bevallota, hogy izmok nélkül észre sem vette volna.

Persze a mellékhatásokra figyelnék, jó helyről szerezném be hormonvisszaállítóval együtt.


2015. aug. 9. 21:43
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
ugye azt tudod h a nők jobban szeretik a kemény fa*rkat mint a 50-es bicepszet? ha meg nem izmosodsz akkor a napirendeddel van a gond nem mással, láttam olyan gyereket akin még az sem látszott ha emelte az adagot mert nem zsírosodott meg de ő is kitornázta magát kox nélkül igaz nem lett egy jason statham de jó kiállású gyerek lett belőle
2015. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
68%

Komolyan mondom mire végigrágtam magamat a válaszaidon már én éreztem magam kellemetlenül:) Az meg baromság, hogy nem látszik egyáltalán az edzés, ilyen nincs! Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz de nekem senki ne mondja, hogy nem lehet megváltozni miután én egy dagadt (értsd tényleg dagadt) gyerek voltam és ezen változtatni akartam. Nagyjából 2 éve járok edzeni, étrendem lassan 1 éve van és rendes összeszedett edzéstervem is olyan 1-1,5 éve van amin szoktam variálni, hogy ne szokjam meg. Ha van egy jó étrended (amit már írtak, fehér hús, (barna)rizs, telj.rörl. tészta, sok zöldség és víz meg ezen felül ha belefér kiegészítők (fehérje, vitamin, izületvédő stb nézz utána) és mellette egy jó edzésterv (minták: [link] ) meg ki pihened magad az edzések között amennyire lehet akkor előbb utóbb van eredmény is.

De ehhez rendesen kel edzeni, rendesen étkezni (70% étel 30% kieg. fontossági arányban) és várni. Nem, nem leszel izmos 1 hét után, hónapokba mérendő mennyi idő alatt látszik meg de 1-2 hó alatt megfog látszani, ha tisztességesen csinálod. Szteroid csak a profik körébe kell, mikor eszméletlen izmokat kell felpakolni, hogy minél jobban nézzenek ki színpadon de te nem oda készülsz csak jól akarsz kinézni. Én mikor keztdem ~90 kg voltam 172 cm-hez és volt egy szép felesleg rajtam mindenhol. Jelenleg 72 kg vagyok és 175 cm (a családban senki sem 2 méteres valószínű már nem sokat növök) és jelenleg vannak látható kockák a hasamon, a mellizom is szépen kirajzolódik de ehhez az kell hogy keményen edz nincs mese de szteroid felesleges.

2015. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Én lebénultam tőle. Visszafordíthatatlanul.
2015. aug. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Fuu bakker.Legalabb ha cuccolsz akkor minosegit szerez,ne valami szemes danabolt!menj le a terembe es informalodj a nagydaraboktol
2015. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Abban lehet igazad van, hogy a nők szeretik az izmos férfiakat, mert mikor én voltam sovány nekem sem volt barátnőm. Pedig humoros voltam mások szerint, meg kedves. 25 éves koromra értem el egy olyan testfelépítést ami felhívtaa figyelmet a lányoknál. Most 28 éves vagyok jelenleg is keményen edzem bár most nincs barátnőm :D DE! Soha semmilyen szterót nem toltam be és bár tudom, hogy nem kell rám hallgatnod, hisz lehet kamuzok :D De hidd el ha izmos leszel , az önbizalmad hihetetlenül megnő, és szerintem inkább ez volt az ami a lányoknál imponált az én esetemben. Viszont ha nulla izommal te elkezdessz szteroidozni, megnősz, de utánna az eredeti szint alá zuhansz le. Így még szarabbul fogod érezni magad, plussz még lehet hogy az összeomlott tesztoszterontermelésed miatt , még a farkad sem áll fel. Plussz szép kis csöcsöd nő, na az lessz ám a szép látvány! Egy önbizalomhiányos, impotens, csöcsös, gizda gyerek. Szánj rá időt! Edz keményen évekig és meglessz a hatás. 23 évesen gyík voltam, eldöntöttem hogy változtatok. 63 kilóról jelenleg 90 kilóra nőttem. 27 kiló 5 év alatt. Mindent elérhetsz csak akarat erő kell. Úgy van ez a csajozásban,a tanulásban az edzésben, az életben mindenhol. Ha megtanulsz kitartani, használod az akaraterőd meglessz a siker!
2015. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Amelyik férfi nem izmos, az hulladék. A férfi test arra lett kitalálva, hogy erős legyen. Az edzést nem a nőkért kell csinálni, hanem mert szégyen úgy megdögleni, hogy egy értéktelen testtel élted le az életedet.
2016. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Mintha csak szókratészt olvasnám


"A férfinak nincs joga a fizikai edzés terén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes."

2016. szept. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Tőle jött a gondolat, csak a megfogalmazás saját. És mekkora igaza volt Szókratésznak :D
2016. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Valóban, ha az ember edzi a testét és ez előbb utóbb meglátszik, hihetetlen nagy önbizalmat ad. Persze ez mellett ugyan úgy az agyunkat is edzenünk kell.
2016. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!