Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy érdemes használni a...

Hogy érdemes használni a szteroidokat?

Figyelt kérdés
Van itt esetleg olyan aki már használt?Most nagyon szépen kérem az összes okost hogy ne akarjon meggyőzni arról hogy ne használjam!

2015. júl. 24. 09:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezek az okosok tudják, hogy még csak tanácsot adni is bűncselekménynek számít, úgyhogy sok szerencsét.
2015. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem bűncselekmény,csak egyszerűen elegem van hogy mindenhol azt hallom hogy jaj de veszélyes stb...felteszek egy kérdést azt nem is arra válaszolnak,hanem hogy jaj ne csináld.Ezek a válaszok egyszerűen nem érdekelnek,ha beírom hogy szteroid,a keresőbe ott is csak ezt adja ki.Igen már százszor elolvastam de nem érdekel akkor is csinálni fogom és kész.Ezért is kértem hogy ne jöjjenek ilyen válaszok.
2015. júl. 24. 10:07
 3/14 anonim ***** válasza:

Hogyha nem lennél ilyen butácska akkor tudnád, hogy rohadtul nem itt kéne utánanézni/megkérdezni.

Ja és hajrá.

2015. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2015. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Steroidokat árusító oldalakat keress fel. Ott majd az ízlésednek megfelelő szöveget találsz rá,ami még inkább motiválni fog,hogy kidobd a pénzed!

Egyébként miért kezdenéd használni azokat?


Vékony vagy? Túl dagadt? Közepes? Tudod,ha nincs kedv tornázni úgy sem leszel nagy és erős. Akarat,és idő a két dolog,ami tartós erőt képes építeni szép kidolgozott testtel együtt.

Egy videót küldök. Ma már küldtem valakinek. De nézd meg a videóit,és hátha kedvet kapsz a tiszta tornához!


https://www.youtube.com/user/chrisbarviking


1 éves átalakulás. Tiszta étrend saját testsúlyos edzés.


Érdemes barátokkal együtt menni,ha nehezen motiválható vagy,és könnyen otthon maradsz a torna helyett! Így hosszú és egészséges életed lehet.


Érdemes futni is. Jó erőnlétet biztosít. Az egyetlen ami kell hozzá,egy szakboltból való az igényeidhez mérten egy két futócipő,hogy kényelmes és sérülésmentes legyen.

2015. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sehogy, komolyan mondom. Ma is egy órát foglalkoztam a témával, horror az egész. Főleg neked, mert azt se tudod mit jelent a szó maga, hogy szteroid.
2015. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elég tág a kérdésed,pontosan mire lennél kíváncsi?
2015. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#5:


Megnéztem azt a videót. Teremben az a hatalmas "átalakulás", cucc nélkül, étrenddel kb. 3 hónap, ha valaki vékony és ésszel csinálja. :'D


De mindig leborulok a nagy kaliszteniksz nagysága előtt.

2015. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én használok évek óta mindent toltam már,és még élek=)vérképem alapján rendbe vagyok egyelőre:)
2015. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
de privibe inkább irj rám majd
2015. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!