Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha internetes ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha internetes ismerkedés alatt valaki azt írja hogy szép vagyok, akkor azt valóban így gondolhatja?

Figyelt kérdés
Önbizalmam nem valami sok, én egyáltalán nem tartom magam szépnek. Eddig akikkel ismerkedtem mindnek tetszettem. L/22
2015. aug. 10. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jajj,oda ne szaladjak...
2015. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Két értelmű lehet ez a kijelentés:


1. Tényleg tetszel a srácnak, szépnek tart, azért írja ezt.

2. Csak fel akar csípni 1-2 éjszakára és azért ír ilyen szépségeket.


Ennyiből még nem lehet eldönteni, hogy most mit akar a srác. Kezdj el vele sokat beszélgetni és majd kiderül.


Az önbizalmadon pedig csiszoljál, de sürgősen, mert így nem lesz normális önképed magadról!

2015. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát mielőtt férjemmel megismerkedtem egy netes társkeresőn, kaptam kb 49 levelet, mind egy soros volt: "olyan szép a képed, van kedved találkozni?" mivel tényleg egy klassz fotót raktam ki, elhiszem hogy sokan rákattintottak, de rengetegen csak dugóstársat keresnek vagy nem tudják igazából mit akarnak. Ha viszont már elkezdesz levelezni valakivel kicsit komolyabban is, elképzelhető h valóban így gondolja és bókolni szeretne, de első körben azért vedd lazán ha ilyet ír vki.
2015. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem ebbe semmi nincs. Mondtam már olyan lánynak is hogy szép, aki nem is tetszik. Ha később is ezt mondja majd, pl mikor randiztok vagy valami, az már jelenthet ilyet.
2015. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ez a kérdés azzal a burkolt céllal jött létre, hogy megerősítést kapj arra, hogy szép vagy, igaz?
2015. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
A szépség nem ér semmit, ha annyira böszme vagy, hogy még visszaírni sem vagy képes.
2015. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, tényleg csak egy menetre akar megszerezni, simán benne van, hogy ezért teszi a szépet. Nyugodtan ismerkedj interneten, de ne éld bele magad semmibe, ne higgy el szó nélkül mindent.
2015. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha semmi mást nem csinál, csak teszi a szépet, azt ne vedd komolyan.
2015. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ez egy egyszerű kijelentés, szépnek tart. mit kell ezen túlkombinalni? :D
2015. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindjárt belenézek a kristálygömbömbe és megmondom, hogy valóban így gondolta-e az a bizonyos srác.
2015. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!