Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elég szép arcom van, kedves vagyok, de nem vagyok nagyon vékony, nem öltözöm ribisen, akkor soha nem fog észrevenni egy pasi sem?

Figyelt kérdés
Nem általánosítani akarok, nyilván vannak kivételek, de akik nekem tetszettek eddig, annak egynek se voltam elég jó, pedig nem a leghelyesebb srácok jönnek be egyáltalán. Nem vagyok kövér, de sovány sem, vagyis voltam az, de úgy semmi energiám nem volt, szóval pár kilónál többet nem fogok lefogyni. Ezek szerint jobb, ha beletörődök a forever alone-ba? :D
2015. aug. 13. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van!


1. Dehogynem fogsz találni, fogsz majd találni, ha te is lépsz

2. nem , nem fogsz találni majd ülni fogsz a szobádban öregen búsan egyedül , nézed majd a pinádat és sírva fakadsz mert lám az bizony berozsdásodott...

De képpel többet lehetne mondani.

2015. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudjuk, hogy milyen nem vagy. De milyen vagy?????b (Esetleg kép?)
2015. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Szóval egy tömör gyönyör vagy mi? :)

Az meg hogy ha lefogysz , és nincs energiád az nem csak a súly miatt nincs ez baromság.

2015. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor sportolj valamit futás kerékpár vagy fegyencedzés utána járhatsz divatos ruhákban akár
2015. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy nagyon is vannak jelentkezők, csak azokat meg TE nem veszed észre.


Ismerkedjünk. Én is vágyom már egy barátnőre. Ha összejön a dolog, örömmel vonom vissza amit írtam. Ha nem, akkor pedig igazam volt. Nekem mindkettő megfelel.

2015. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sprtolok rendszeresen, és tényleg nem vagyok kövér, csak nem ez a csontkollekció.
2015. aug. 13. 22:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
19 éves.
2015. aug. 13. 22:41
 9/9 anonim ***** válasza:
gyönyörű ez a lány, én mondom
2015. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!