Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok pozitívan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok pozitívan viszonyulni a lányokhoz és úgy általában az emberekhez? Sejtem az okát, de nem tudok változtatni.

Figyelt kérdés

Finoman szólva sem megy jól az ismerkedés és a társkeresés. Nem mondom, azért néha összejön valami, de ez édes kevés.

Kifejezetten jó pasinak tartanak, sportosabb is vagyok, szóval a probléma nem innen ered. A barátaim is sokszor megjegyzik nekem, hogy nem mosolygok, és egyfajta szomorúságot árasztok magamból. Biztos vagyok benne, hogy a sikertelenségemnek ez az oka.


Nem nehéz kitalálnom, hogy miből eredhet ez az egész. A gyerekkorom nem volt jó, általánosban és a középiskolában is én voltam a tipikus dagadt kis srác, akit mindenki szívatott. Talán innen maradt meg bennem ez a dolog, egyfajta védelmi reakcióként. Azóta lefogytam, sportos vagyok, de a fejemben nem tudom ezeket a dolgokat megváltoztatni.


Pedig nem tudatosan vagyok komor...sajnos csak úgy magától árad ez belőlem, pedig szeretnék ismerkedni, nyitott vagyok rá, nem zárkózom el tőle, de a külvilágnak valamiért az ellenkezőjét mutatom.


Mit lehet ez ellen tenni ?


2015. aug. 16. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz a gyerekkori sérelmeket kigyomlálni, de önmagad miatt is muszáj lesz. Engem is hecceltek, még a családból is akadt, aki folyton csak kötekedett, de én a sarkamra álltam.
2015. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ilyen vagyok, de én inkább túl komoly lettem, és ezért nem vagyok mosolygós. Nekem is voltak problémáim középiskolában, mert én másabb voltam, mint a többiek, kiemelkedő, viszont visszahúzódó, és nem bunkó cigány. Ezt nehezen viselték a többiek. A barátaim sem védtek meg, tulajdonképpen így mindenki ellenem volt, csak úgy... Ezeket hosszú évek után jó környezetben lehet csak kiheverni valamennyire. Engem is ugyan úgy jó pasinak tartanak manapság.


Elkezdtem komolyabban sportolni, hogy legyen egy kis önbizalmam, ez segíthet talán. Közben Egyetemen tanulok, nem is rosszul, ez is adhat egy kis önbizalmat. Mivel én is komor vagyok egy kicsit, így mindenki idősebbnek néz, és legalább komolyan vesznek. Próbálok emberek közelébe kerülni, és többet gyakorolni az emberek közötti létet. Ennyit tudok segíteni. Nekem lassan elmúlik az önbizalom hiány, így 3 év után. Talán utána jobb lesz, de a komorságom, komolyságom a régi, szerintem az nem nagyon fog változni, de ez nem is hátrány, mivel sokkal fejlettebb vagyok, és sokkal komolyabb dolgok érdekelnek, mint a korosztályomat.

2015. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Ne is változz meg, még olvasni is jó volt;))
2015. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!