Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az élet rendjébe tartozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élet rendjébe tartozik, hogy huszonéves férfi ne is álmodjon vele egykorú vagy idősebb társról, mert kapásból elutasítják kora miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akor hogy vegyem rá magam, hogy 23 évesen 18 évesekkel ismerkedjek, akik más életszakaszban vannak? Én dolgozok egyetem mellett, ők meg még csak most kerültek ki gimiből. Milyen közös témánk lenne? Hogyan ne érezzem magam látens pedofilnak velük? Miért kell minimum 30-40 évesnek lennm, hogy nekem vonzó huszonéves lánnyal lehessek?
2015. aug. 18. 20:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De a társadalom gyökérnek tekinti azt a férfit, aki nem a saját korosztályából választ.
2015. aug. 18. 21:48
 12/14 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék egy huszonéves lányhoz vonzódni... eddig csak idősebb partnerem van. De azt megértem, hogy egy tinihez nem vonzódsz!


24/F

2015. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

Én sem értem miért írod azt, hogy az a bajod a 18 évesekkel hogy más életszakaszban vagytok, de közben meg összejönnél akár 25-28-30 éves vagy idősebb nővel is. Velük is eléggé más szakaszban vagytok.


Egyébként családalapítás szempontjából pont hogy egy nálad 3-5-10 évvel fiatalabb nővel vagy egy életszakaszban. Én is majd ha 30-35 éves leszek, akkor majd egy 20-25 éves lánnyal szeretnék családot alapítani.


11:

Azok a legboldogabb férfiak és emberek is úgy általában, akik leszarják mit gondol a társadalom vagy szűkebb értelemben véve pl a családjuk, barátaik, ismerőseik és a saját vágyaik szerint élnek.

Ha neked kényszered van arra, hogy úgy élj, ahogy mások gondolják hogy élned kéne, sajnálom.

2015. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát ha nem lógnak a nemzetibankok a zsebedből, akkor 30 évesen se fogod döntögetni a húszéves pipiket...konkrétan örülhetsz ha emberszámba vesznek.

Amúgymeg a friss pipihusi jobb, célszerűbb olyan csajt lelned, aki nem pót-apukát keres a zabigyerekének, miután már jól kiélte magát...

2015. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!