Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell évekig gyúrnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell évekig gyúrnom ahhoz, hogy legyen csajom?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 17:25
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Mert az élet nehéz.
2015. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Bár ráérek mert csak 22 vagyok. 30 évesen is lehet nőt találni. Ha élek addig.
2015. aug. 19. 17:28
 3/44 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell évekig gyúrnod ahhoz, hogy legyen csajod! Nem feltétel az, hogy izmos/kigyúrt legyél. Nálam legalábbis és még sok másik nőnél egyáltalán nem. Csak meg kell találni azokat a lányokat, akiknek nem ez az elsődleges. Hajrá! :)
2015. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Mert ez a buta rögeszméd.
2015. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
Nekem speciel nem jönnek be a kigyúrt pasik, úgyhogy nem, nem kell évekig gyúrnod :)
2015. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

#3 Annál a gyúrás egyszerűbb, nem sok ilyen lány van.

Sőt jobb az izom, mert akkor mindenféle lánynak tetszeni fogok, annak a veszélyét elkerülve, hogy esetleg így is bejövök egyetlenegy csajnak aki viszont nekem nem.

2015. aug. 19. 17:36
 7/44 A kérdező kommentje:

Ok, hogy a kigyurt nem aki nektek Svarzenegger testet jelent amit úgyse érhet el átlag ember.

De az izmos szálkás test alap amiért szerintetek nem kell gyúrni hanem csak magától van. Nekem az is évek munkája lesz.

olyan félrevezető ez a szöveg amit nyomtok. nem tudjátok felmérni mennyi munka van egy testben. nem csak az gyúr akinek 50es bicepsze van hanem a kicsit izmosabb srácok is akik nektek nagyon bejönnek kár tagadni. és inkább őt választjátok.

2015. aug. 19. 17:45
 8/44 anonim ***** válasza:
Mert a csajoknak csak a külső számít. Ne higgy a kamu szövegeknek, mindnek a kigyúrt pasik jönnek be!
2015. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
63%

Pedig jó pár ilyen lány van. A környezetemben is rengeteg ilyen van, boldog párok, ahol a pasi teljesen átlagos testtel rendelkezik, nem izmos, nem kigyúrt. Van amelyik mackós testalkatú, mégis van barátnője. Voltam párszor strandon és ott is látni átlagos/mackós testalkatú srácokat kézen fogva a barátnőjükkel. Szóval de, sok olyan lány van, akinek nem ez a fontos.


"Sőt jobb az izom, mert akkor mindenféle lánynak tetszeni fogok"

Ezt meg mégis honnan szedted? Szerintem neked nem a testeddel van a baj, nem ez az oka, hogy nincs barátnőd.. Azt hiszed az izmosság egyenlő a barátnővel? Ki kell ábrándítsalak, ez nagyon nem így van.

Van, akit taszítanak az izmos/kigyúrt pasik, tehát nem fogsz minden lánynak tetszeni közel sem. + az izmos pasikat preferáló lányoknál sem 100%, hogy sikered lesz, mert nekik sem ez az egyetlen "feltétel". Vonzódniuk kell hozzád, a belsőd is nagyon fontos. Tehát nehogy azt hidd, hogy izommal bárkit megkaphatsz.

2015. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem kifejezetten visszataszító az izmos test. Nehogy azt hidd, hogy minden lánynak te leszel az esete egy kis kondizástól...

Amúgy van ismerősöm aki tényleg imád gyúrni, őt tisztelem a kitartásáért, de van olyan is aki csak azért sportol, hogy másokat lenyűgözzön.. szerintem ez szánalmas.

Miért nem keresel inkább olyan lányt, aki úgy szeret ahogy vagy?

2015. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!