Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért válthatok ki ellenszenve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válthatok ki ellenszenvet az emberekből? Semmi értelme az életemnek

Figyelt kérdés
Soha nem sikerült emberi párkapcsolatokat kialakítanom. Sem barátit, sem párkapcsolatot. Amikor randiztam valakivel is hiába voltam kedves, megértő, még is leléptek. Úgy gondolom ebből nekem csak rossz tulajdonságaim vannak akinek semmi értelme élni, mert mindenki szemében csak egy hulladék vagyok, senki nem értékel. Biztos nekem is vannak rossz tulajdonságaim, de kinek nincsenek?
2015. aug. 19. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ?

Mit vélsz rossz tulajdonságoknak magadnak ?

2015. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Barátkozhatunk, ha szeretnéd.
2015. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
24 éves "nő" vagyok. Azt hogy visszahúzódó és unalmas vagyok.
2015. aug. 19. 19:32
 4/15 anonim ***** válasza:
Mit rejtegetsz, amit éreznek az emberek rajtad tudatlanul? Ott a megoldás a kérdésedre.
2015. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Itt sírsz egész nap, de ismerkedni persze nem akarsz. Itt is hiába írtam arra nem vetted a fáradtságot, hogy válaszolj. Így nem tudom mégis mit vársz.
2015. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 opened paradise ***** válasza:

Miért raktad idézőjelbe,hogy nő?

Miért nem tartod magad annak?

2015. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem csak vacillált h lányt vagy nőt írjon de mivel korban már nőként tekint rá a férfi ezért "nő"-t írt :D

Én szívesen beszélgetnék a kérdezővel ha van hozzá kedve...

2015. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Dehogy van, válaszra sem méltat.
2015. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19:57, nos akkor meg is van a válasz a kérdésére...no comment.
2015. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nem voltam itt azért nem válaszoltam, nem ülök egész nap itt. De amúgy sem ismerkednék itt ahol szinte minden férfi nőgyűlölő.
2015. aug. 19. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!