Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lenne értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne értelme megkeresni ennyi idő után? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyjából arról van szó, hogy van egy srác, akit még a gimnáziumban ismertem meg, részemről szerelem volt első látásra. Ez az érzés talán kölcsönös is volt, én azonban (egy óriási hülyeség miatt) eltaszítottam magamtól. Mindennek már lassan 8 éve, ő azóta együtt is van egy másik lánnyal (8 évesek lesznek). Én viszont úgy gondolom, hogy ne tudtam ezt lezárni magamban, a mai napig eszembe jut, és fáj. Nagyon szeretnék még legalább egyszer beszélni vele, csak nem tudom, lenne-e értelme. Meg milyen indokkal írhatnék neki, hogy találkozzunk?

Kérlek, adjatok tanácsot, mert nagyon rossz ez így... :/


2015. aug. 13. 15:19
1 2
 1/13 datass ***** válasza:
Kérdés az mi volt az a óriási hülyeség?
2015. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mit akarsz tőle? 8 éve párkapcsolatban van...
2015. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztatok a nyolc év alatt? Beszélgettetek néha? Neked volt párkapcsolatod?

Én úgy látom ezt a dolgot, hogy nyolc év távlatából felnagyítottad ennek a srácnak a nagyszerűségét. Ezen kívül ő azóta talált magának mást. Nem két hónapja jött össze az aktuális párjával, hanem azóta együtt vannak, hogy neked nem kellett. Ha ez egy alibikapcsolat lenne, már rég végetért volna. Ne bolygasd, mert semmi értelme!

2015. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Inkább nem beszélnék vele.Sok idő eltelt,ő ezen nem is agonizált mint ahogy te,számára közömbös a dolog,együtt van valakivel,biztos nem érdekli.Ha véletlenül megkeresnéd valamilyen formában,és visszautasítana,még rosszabb lenne.Pár év múltán én is megkerestem egyszer telefonon barátoknak hitt személyeket,akikkel nagyon jóban voltak,ridegek voltak a telefonban,3 perc után le is raktam,többet soha.Én se szeretném ha megkeresne valaki a múltból,mert inkább a jövőre koncentrálok,a múltat lezártam.8 év alatt rég túl kellett volna lépned rajta,így inkább magadba kellene nézned,hogy miért nem tudtad elfelejteni.Gondolom azért mert nincs normális párkapcsolatod,mert ha lenne,eszedbe se jutna ez az ölet.
2015. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd őt békén. Te húznád a rövidebbet. Én anno csináltam ilyet, de akkor még tini voltam, viszont nem 8 év után, hanem kb. 2. és teljes csalódás volt. Megváltozott, teljesen.


Ha felkeresnéd valószínű azt se tudná mit akarsz?

R*hadt kellemetlen és megalázó helyzetbe hoznád magad.


Tartsd tiszteletben az életét. Van párja, semmi beszélnivalója nincs már veled.


Felejtsd el örökre. Ennyi idő után csak hülyének nézne és 100%, hogy elutasítaná minden közeledésedet. Na akkor lenne még rossz. Kerüld el!!! 25L

2015. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van, nem lenne értelme...
2015. aug. 13. 16:17
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Hajrá! Én bevallom örülnék ha 8 évvel később felkeresne egy lány a gimiből, hogy szerelmes belém és legalább megdughatnám őt.
2015. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Itt szó sincs olyanról, hogy felkínálnám magam neki, ismerem a "tisztelem magam" kifejezést... egy beszélgetés jöhetett volna szóba. "-.-
2015. aug. 13. 16:38
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

... az év és a sztori is stimmel, nem sok esély van rá, de akkor is furcsa egybeesés.


Mindegy is...


Szerintem írj rá. Veszteni nem veszthetsz semmit, maximum elhajt és elfelejted. De szerintem nem.

Ha akkor lezáratlan maradt a dolog, jót tenne ha kibeszélnéd magadból és kivel mással mint az "illetékessel".

2015. aug. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jó volt olvasni az egyetlen biztató választ, köszönöm, utolsó. :)

Tudom én azt valahol, hogy az lenne az ésszerü, ha megpróbálom elfelejteni, és nem keresem meg. Csak nehéz (legalábbis nekem az) mindig az eszét követnie az embernek. Bennem mindig ott van a 'Mi lenne ha...?' és az 'egyszer élünk' érzése... Tanácstalan vagyok, nagyon...

Csak gondolatban: ha mégis ráírnék, mégis mit írhatnék ennyi év után?

2015. aug. 14. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!