Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt folyton írják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt folyton írják, hogy akiknél kezdeményeznek, azok a nők sosem adnak esélyt, mert csúnyák, ők valóban meg akarnák kapni azokat a lányokat?

Figyelt kérdés

Ha össze jönne velük egy olyan lány, aki semennyire nem vonzódik hozzájuk, az a srácnak is kellemetlen lenne szerintem, mert érezné a lányon, hogy csak ímmel-ámmal van benne a kapcsolatban, és a szexet sem élvezi...


Majd jön olyan nő, akinek ők is tetszeni fognak. Én legalábbis sosem törtem le, ha egy pasinak nem én kellettem.


2015. aug. 20. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem, csak viccből próbálkozunk náluk, hogy aztán ajvékolhassunk a GYK-n, tudod ez nekünk annyira de annyira jó...


Ha a lány nem vonzódik hozzájuk,akkor össze se jön velük, itt a grimbusz. Miért is tenné, amikor mindig talál nagyobb halat? Még ha össze is jönne a sráccal, visszadobná egyből a nagy fogás után.

2015. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ronda ember is lehet idővel szép, ha odafigyel magára és kihozza magából a legjobbat, de aki ronda akar maradni az keressen maga mellé hasonló kaliberű valakit.
2015. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Oké, és ronda lánynak mitől tetszene egy ronda fiú? Komolyan kíváncsi vagyok, mert mindenhol olvasom ezt a teóriát, és, finoman fogalmazva, minden valós alapot nélkülöz.
2015. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a visszautasítással van a gond, hanem azzal, ahogy visszautasítanak. Én nem vagyok álszent, ki merem mondani, hogy egész jóképű vagyok, legalábbis a jelen standardokat figyelembe véve, de ennek ellenére úgy küldenek el, mintha egy fejtetű lennék, akit épp most kapartak le a halántékukról. Érdekes, azokra sose fújok, akik értelmesen közlik, hogy "bocsi, de most nem barátot keresek, de amúgy szorítok neked", mert ők tisztában vannak vele, hogy annak ellenére, hogy nem vagyok az esetük, még megérdemlem azt, hogy emberként kezeljenek, nem pedig úgy, mint valami szatírt, aki napok óta nyáladzva követi őket. Az itteniek azért olyan halálosan pipák, mert őket (felteszem) úgy pattintják le, mint mint a legyet a szélvédőről. Az ilyen attitűdű nők miatt van az, hogy egyre kevesebb férfi mer kezdeményezni, mert már előre félnek a megalázástól, persze az ilyen (szándékosan nem azt írom, hogy az összes) nők ezt elintézik annyival, hogy "egy igazi férfi nem félne ilyen apróságtól". Kérdem én, nektek lenne merszetek meztelenül végigvonulni, miközben sárral dobálnak és leköpdösnek? Csupán azért kérdem, mert ez is ugyanolyan megalázottság, mint amitől a "hamis" férfiak félnek.
2015. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én minden srácot kedvesen szoktam visszautasítani, hogy ha olyan helyzet van. De én is hallottam már ilyen sztorikat, elképesztő, milyen nők vannak... Én szoktam kezdeményezni, ha látom a pasin, hogy bejövök neki, csak valami miatt nem mer. Pl. volt olyan, aki odajött hozzám amikor egedül voltam, de amikor barátnőkkel, akkor már köszönni is alig mert. És ez amúgy érthető, én is így viselkedtem volna.
2015. aug. 20. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:

"Majd jön olyan nő, akinek ők is tetszeni fognak."


Na ez a téveszme

2015. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van. Amit leírtál az olyan lehet, mint az előző kapcsolatom a vége felé, amikor már halódott. Már puszit sem nagyon akart adni és a szex egy gyötrelem volt.


Inkább választom a magányt.

2015. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiába próbálkozok ha az elálló füleim miatt minden lány elutasít.... Nekem soha sem lesz barátnőm... Minden lánynak szinte csak a szép fiúk kellenek... 19/F
2015. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!