Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves lányok tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok tapasztalataitok alapján mennyire nehéz normális férfit találni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 14:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nehéz, vagy én nem vagyok normális... :-D
2015. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Túl vagyok már a húszas éveimen, úgyhogy csak annyit fűznék hozzá, hogy mikor én ennyi idős voltam, férfit találni nem volt annyira nehéz. Normális férfit is lehetett találni, bár azt már nehezebben.

Viszont olyan férfit találni, akivel kölcsönösen szeretni tudjuk egy egymást, el tudjuk egymást fogadni társként az életben, boldogok tudunk együtt lenni, olyat nagyon nehéz volt.

2015. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Esetleg tapasztalatokat tudnátok írni úgymond?
2015. aug. 23. 14:50
 14/25 anonim ***** válasza:
Te, kedves kérdező! Ezek, tényleg nem nagy elvárások. Gondolom, elvárás nálad az hogy meghódítson. Aki, megtudna hódítani az megfog hódítani mást is. Ez pont a 22-es csapdája, ugye tudod.
2015. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nekem tizenévesen nem volt nehéz ilyen férfit találni. Még 19 vagyok, de ha ő nem lenne nekem, nem tudom később milyen nehéz lenne megtalálni a másik felemet. Szerintem jóval nehezebb.
2015. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
19%
Amit leírtál, annak megfelelnék. Amit "elfelejtettél" leírni (legyen magas, jóképű, izmos, gazdag), annak viszont nem.
2015. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%

16#


A barátom pár centivel magasabb nálam, nem gazdag, még keresete sincsen, nem egy izompacsirta. Helyesnek természetesen helyes a számomra, de ez relatív, kinek mi.

Úgyhogy amit a kérdező "elfelejtett" leírni, az lehet eszébe sem jutott.

A pénz meg a legutolsó ami számít egy szerelemben.

2015. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
21%
#17 Persze, elhiszem, csak az a baj, hogy ilyen lányok a való életben nem léteznek, kizárólag gyakorikérdéseken ;)
2015. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
21%
A nőknél a normális= Jóképű és/vagy gazdag :)
2015. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
35%

Aki normális, az valami oknál labdába sem tud rúgni nálatok. Ti nem veszitek észre, ha rá is néztek, akkor sem "partiképes" a számotokra.


Sok józan életvitelű, dolgozó férfit ismerek a szűk ismerősi körömben, akinek nincs senkije. Furcsa módon a lányok 99,99%a foglalt, de olyan emberekkel, akik arra se méltóak. sz@rba se veszik a lány, nem dolgoznak, elvárják, hogy kiszolgálja őket, stb. cserébe meg mindenkire rárepülnek aki csak mozog.


Ja, hogy ők nem állnak be a sorba a kérőitek közé, nem nagyhangúak, nem figyelemfelkeltőek, nem bombáznak már köszönés utáni első mondataiban szexuális célzatú utalással, stb. Sorolhatnám napestig.

2015. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!