Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves lányok tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok tapasztalataitok alapján mennyire nehéz normális férfit találni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 14:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

18#


Sajnálom, hogy te még nem találtad meg a boldogságot.

Én fiatal vagyok, 19, a barátomat 16 évesen ismertem meg. Ő 17 volt, most 20 éves. Egyetemre jár, nincs keresete. Az édesapja régen elhunyt, így az anyja sokáig egyedül nevelte szinte pénz nélkül, egyedülálló anyaként. Most újból férjhez ment, de így sem jönnek ki igazán a pénzből.


Számomra a barátom a tökéletes úgy ahogy van. Testéhez arányosan izmos és nagyon helyes, de ami összehozott igazán minket az a személyisége.


Ha arról beszélsz, hogy egy nő már 23-25 éves, aki nem lakik otthon, annak lehet számítanak az anyagiak, mert azt is nézi. Tudom sok ilyen számító nő van. De egy lángoló szerelmet nem tud lelombozni az, ha nincs olyan sok pénz. Aki a pénzbe szerelmes, az menjen ahhoz férjül, feleségül.


Világ életemben én is szegény voltam. Faluban élünk mindketten és én így boldog vagyok. Két éves koromig engem is anya nevelt és volt sok udvarlója, mégis egy olyan embert választott akinek szinte nincs semmije és a mai napig vele van. Hogy miért? Mert őt szerette meg. Itt nem a pénz dominált.


Amelyik lány úgy jön össze egy férfival, mert számít neki a pénz, mert a srác tehetős, akkor az nem igazi kapcsolat és nem lesznek örökké együtt.


Tudom, hogy sok idióta nő van, ahogy sok idióta férfi is, de vannak még normális emberek. És ahogy mondtam, tizenévesen megtaláltam azt, akit nem szeretnék elengedni, de huszonévesen lehet ez nehezebb lett volna.

2015. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Találni nem nehéz, megfogni nehezebb, tapasztalatom szerint a normális férfi válogat, vagyis eljátssza a macsót h ő mindenkivel flörtöl de olyan töketlen h ha egy nő nem mászik rá sosem meri elhívni kávézni vagy akárhova...

Persze kinek mi a normális, nekem a nem dohányzó nem iszákos, dolgos, tiszta, ápolt, kedves ember, aki akar gyerekeket, tiszteli a nőket, előreenged a buszon, kinyitja az ajtót, sportol nem tutyimutyi, tud főzni persze nem kell konyhatündérnek lenni, elfogad smink és ékszerek nélkül is, kicsit kócosan, aki nem egy majom de nem is egy görényke és vannak céljai, amikért tesz is. Tudom sokat várok el de csak annyit amennyit magamtól is elvárnék...

2015. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
20as teso szivembol szoltal, annyira igaz amit leirsz hogy borzaszto, pont ilyen pali vagyok mint amilyet leirtal még se kellek senkinek, mert 100%elutasítanak....észre se vesznek a nők így ahogy irod!
2015. aug. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

22#

Amiket leírtál szerintem nem nagy elvárások. Ezek nekem is fontosak voltat mindig.

;)

2015. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Valóban alap elvárásaid vannak. Ahogy nekem is. De ezeknek már szinte senki nem felel meg. Én 32 éves vagyok. Nagyon könnyen lehet pasit találni valóban. De egyik sem normális. Én kezdek lassan lemondani róla. A normálisak foglaltak. És ha volt is nyomi pasid, nem téged minősít, ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel! Az a baj, hogy sok ribi van, aki odaveti magát a férfiaknak, nincs tartása. Ezért a pasik megszokták, hogy nem kell erőlködni és bármit megtehetnek.
2015. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!