Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van itt, aki inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van itt, aki inkább egyedül akar élni, mert kiábrándítjak ezek az emberek és kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Forever alone, szerintem így a legjobb:D
2015. aug. 25. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg egy socially awkward pingvin vagyok. :D
2015. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez kizárt dolog mert nem igaz.
2015. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én tényleg így érzem jól magam, mert nem hiányzik a stressz meg a csalódás.
2015. aug. 25. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
forever alone+socially awkward..vagy hogy írják xD
2015. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy egyedül jobb, mint egy olyan kapcsolatban, amire nem vágyok. Ettől függetlenül ha adott egy kapcsolat, ami boldoggá tesz és a páromat is (tehát nem csak azért van, hogy legyen), akkor az jó úgy, szóval nem ragaszkodom minden áron az egyedülléthez, de ahhoz sem, hogy legyen kapcsolatom. Mindkét helyzetben jól tudom érezni magam. Az meg nem érdekel, hogy mások hogyan élnének a helyemben, az én életemről én döntök. Te is a tiédről. Amíg senkinek nem ártasz vele, élj úgy, ahogy jól érzed magad.
2015. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Élj egy olyan emberrel, aki szintén sokat csalódott, így megértitek majd egymást, nem pedig kihasználni (jobb esetben). Mindig vannak hasonló emberek.
2015. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üdv a csapatban.
2015. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!