Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom a helyzetet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom a helyzetet hogy általába vagy vékony pasiknak, vagy szétgyúrt srácoknak van barátnője?!

Figyelt kérdés
Mondjuk aki kicsit mackósabb,nagyobbdarab kb esélytelen?!Mert igy látom a helyzetet...

2015. aug. 28. 01:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nem rég láttam egy lányt aki annyira gyönyörű volt, hogy kb. életem szerelme első látásra tényleg nagyon nagyon csodaszép volt és 1x csak leszállt a buszról egy kifejzetten dagadt srác odasétált átölelte a vékony kis derekát és megcsókolták egymást utána pedig elindultak kézenfogva.


Jelen esetben se túl pénzes nem lehetett a srác (öltözködéséből, buszról ítélve) és se nem volt izmos mégis egy olyan gyönyörű barátnője van. Egyik szemem sírt (hogy foglalt a lány) másik meg nevetett (hogy van még remény :D ) 25/F

2015. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 MolotovPunk ***** válasza:

Sok vékony srácnak meg van kicsit teltebb barátnője.

Én elég vékony és magas vagyok,de életem során volt már néhány barátnőm.Vékony és kicsit dundi is.

Viszont jó az,ha egy lány kicsit telt.

Legyen mit fogni rajta :)

2015. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!