Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ismerkednétek barátság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkednétek barátság, akár szerelmi kapcsolat céljából egy enyhén mozgássérült lánnyal?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 12:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat!


Látom, nem változott semmi! Erre mondják azt, hogy kutyából nem lesz szalonna?

2015. aug. 28. 13:04
 12/20 anonim ***** válasza:
Te ismerkednél egy mozgássérült fiúval?
2015. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nekem mindössze az a véleményem, hogy vak ember módjára jártok-keltek az utcán, miközben nem veszitek észre, hogy az a 'tökéletesség', az a 'szépség, egészség, jólét' ez mind ajándék. Ha ezek mind nincsenek, az élet pokol!
2015. aug. 28. 13:10
 14/20 anonim ***** válasza:

#13: nem tudom te miről beszélsz...


Általános iskolás koromban 2x volt bekötve a lábam, egyszer szétnyílt, egyszer meg beleállt egy szög a sarkamba és sántítottam miatta...


Pár éve megzúztam a lában pár hónapig sántikáltam...


Nagyon régóta szemüveges vagyok.


Hiperaktív és figyelem zavaros vagyok, tehát van, hogy az előző szóra nem emlékszem amit mondtak, vagy én mondtam...


Vannak olyan bőrhibáim amikkel életem végéig együtt kell élnem, van amelyik látható a mindennapokban.


A jólét-et anyagi jó lét alatt érted? Egy szobás lakásban is laktunk 6-an...

7 évig voltam depressziós az alatt képeztem magam csak a tanulásnak éltem, ma 200+ fölött keresek ennek köszönhetően...


Van elég sok hibám, voltak olyan szakaszok az életemben amikor nem volt minden szép és jó, van amivel életem végéig együtt kell élnem...ez az én életem akkor most sajnáltassam magam, hogy nekem "csak ilyen ajándék jutott"? Amikor depressziós voltam akkor nagyon rossz volt, de mára attól is megszabadultam...pl a sántikálás életem végéig nem zavarna, mert azzal simán együtt tudnék élni...azzal is lehet simán teljesen életet élni...

2015. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van, rettentő örülök én is neki, hogy nincs semmi bajom. Szerencsésnek érzem magam, igyekszem értékelni is. Sokan azért nem értékelik, mert ez természetes számukra. Ha oda az egészség, akkor tudják meg csak igazán mit is jelent. Nekem mozgássérült ismerősöm van, szellemi bajjal is, és látom, hogy mindenhol csak a csalódást kapja, a visszautasítást. Mondta is, hogy szívesen cserélne velem.

Egy más aspektusból, pedig az ilyenekre azt is mondják, hogy biztos az előző életükben gonoszak voltak, s most ezt kapták bűnhődésül cserébe.

2015. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Önmagában ez kevés info. Ha szimpatikus a lány, minden további nélkül.
2015. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kérdező: én még mindig nem értem, hogy miről beszélsz. Mi ez a kutyából nem lesz szalonna duma? Meg hogy mi, válaszolók vakon járunk kelünk? Gondolom, érintett vagy a témában. Esetleg írd le érthetően, hogy milyen következtetést vontál le a - szerintem korrekt - válaszokból!
2015. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék. De a tapasztalataim egyáltalán nem fényesek velük.
2015. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
60%
Mit takar tulajdonképpen az "enyhén mozgássérült"?
2015. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én nem. Több okból sem. Egyrészt imádom a természetet imádok kerékpározni, túrázni stb. Olyan barátnőt szeretnék magam mellé, aki szívesen csatlakozna hozzám ezekben az elfoglaltságokban.

Továbbá látom a nők elvárásait, ha egy kicsi hibád is van, akkor már lesajnálnak, és nem vagy férfi, hát bocsi de amilyen a mosdó olyan a törülköző, ne legyen a partnernek semmi fogyatékossága!

2015. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!