Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésnél nem fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél nem fontos a szex ez igaz?

Figyelt kérdés
Azt irta nekem egy lány: "Nincs mindenki úgy oda a szexért. Fontosabb, hogy jól érezzem magam vele, és fel tudjon vidítani. A többi meg már mellékes." Ha ez igaz akkor miért van az hogy társkeresőn úgy döntik el a dolgot, kép alapján hogy letudna-e feküdni azzal a v kivel vagy nem. Tehát akkor ha nem fontos a szex akkor miért szexuálisan és külsőségesen közelitik meg az emberik kapcsolatokat,és miért nem a belső alapján?
2015. aug. 30. 08:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

ma 09:58

Jó de ha valakit a belső szépségéért szeretünk,akkor kizárjuk a szexet,tehát mindegy hogy nézz ki az illető,nem?

2015. aug. 30. 10:24
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Edward Scissorhands válasza:
Igaz, amit a kérdező mond, hogy ha valakit a belső szépségéért szeretsz, nem fontos a külső. Megismertem egy fiút, aki külsőre egyáltalán nem tetszett, a személyiségét meg ki nem állhattam. Amíg meg nem ismertem a valódi énjét! Onnantól már más nem is volt fontos, sőt, rájöttem, hogy tetszik a srác!
2015. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nyugodj már meg. #8-nak igaza van. Tegyél fel új kérdést, mert ez ebben a formában értelmezhetetlen.
2015. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A külső nagyon fontos a nőknek, de ez nem azt jelenti, hogy neked kell lenni a legjobbnak. Csak annyi kell hogy ne legyen benned semmi nagyon zavaró. Persze ismerkedni sokkal könnyebb, ha már attól nedves lesz a bugyija hogy rádnéz. Akkor máshogy is áll hozzád, a szavaidból a jót ragadja ki. Ha csak éppen elfogadható számára a külsőd, akkor elég ha kicsit is félreérthető egy mondatod, rögtön a legrosszabbat feltételezi és leír örökre.


Azért sem kell a legjobbnak lenned, mert olyan nincs is igazán. Nagyon eltér a nők ízlése, különösen abban, hogy mi az, amit már akkora szépséghibának lát, hogy nem tud vonzódni hozzád.


Ez nemcsak a nőkre vonatkozik, hanem minden emberre, sok különbség nincs.

2015. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

11: a belső szépsége megjegyzem, a szexben is kiütközhet. Szerelemről, párkapcsolatokról beszélünk, hogy különítenénk már el a szexet?


Volt olyan pasim, aki ránézésre is, mikor beszélgettünk is, egy nagyon udvarias, kedves fiatalember volt, aztán végül eljutottunk az ágyig, hát ne tudd meg, soha többet olyat. Szex közben senki nem játsza meg magát, az igazi énje tükröződik rajta. Mondhatjuk úgy is, hogy szex közben ismered meg igazán a másikat :D


Egyrészt ez. Másrészt, egy párkapcsolatot nem lehet úgy működtetni, hogy nincs szexuális vonzalom, nem működik a szex. Az nem párkapcsolat, az kedves, közeli barátság. Az már más kérdés, hogy maga a szexuális vonzalom miből ered. Megdöbbentő módon, nőknél egyáltalán nem a külső az, ami a vonzalmat, a bugyinedvesedést előidézi. Inkább egy tekintet, egy pimasz mosoly, illat, mozdulatok, stb. Én konkrétan a vőlegényem esetében arra izgultam fel, ahogy láttam, milyen finoman és gyengéden fogott meg egy poharat a nagy mancsaival. Első találkozáskor. Simán elképzeltem, mit tud még ilyen finoman és gyengéden csinálni azokkal az ujjakkal ;) Megjegyzem, csak hogy ismeressem: egy mackós alkatú, pocakos pasiról van szó, aki inkább cuki, mint jóképű vagy helyes. Amíg van benned valami, amit vonzónak láthat a lány, addig nincs gond, és ez nem jelenti azt, hogy neked kell lenned az új generációk George Clooney-jának. De ennek ellenére van benne külsőség is, van benne belsőség is, mint egy igazi jó pacalban. Nem lehet CSAK ezt vagy csak azt választani, vagy nézni, mert nem így működik sem az ember, sem a párkapcsolat. A szex meg aztán főleg...

2015. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Sunshinedoll ***** válasza:

hát mondjuk ok, hogy első az érzelmi vonal, de ha nem tud kielégíteni, akkor azért az gáz.

A férfiak döntik el kép alapján, hogy megd-gná-e a nőt vagy nem. Mi azt nézzük, hogy arc alapján kinéz-e az illető szervkereskedőnek vagy potenciális erőszaktevőnek. Izgi ám :)

2015. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A külső lehet más miatt is fontos egy nőnek... például lehet, hogy nem fontos neki a szex, de fontos, hogy a párjával felvághasson a barátnők előtt, hogy milyen jól néz ki...


Másrészről, ahogy többen nagyon helyesen megvilágították, ez EGY nő önvallomása, amiből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Én például soha nem mondanék ilyet, mert nekem nagyon is fontos a szex, de nálam a szexuális vonzalom sem feltétlenül a külsőből fakad, sokkal inkább a társam személyiségéből, intelligenciájából (igen, az okos férfi szexuálisan izgat!).

Nagyon sok egyéni preferencia lehet.


Az adott nőről annyi derült ki a fentiek alapján, hogy:

1. Nincs oda a szexért, valószínűleg a kapcsolattal járó "szükséges rossz"-nak tekinti.

2. A leendő párjától várja el, hogy szórakoztassa, vidítsa fel, mert önmagában ezt nem tudja megteremteni.

2015. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Edward Scissorhands válasza:
100%
"Szervkereskedőnek, vagy potenciális erőszaktevőnek." Nagyon jó! :D Amúgy tényleg így gondolkozunk!
2015. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

ma 11:05


Persze ismerkedni sokkal könnyebb, ha már attól nedves lesz a bugyija hogy rádnéz. Akkor máshogy is áll hozzád, a szavaidból a jót ragadja ki. Ha csak éppen elfogadható számára a külsőd, akkor elég ha kicsit is félreérthető egy mondatod, rögtön a legrosszabbat feltételezi és leír örökre.


ERRŐL VAN SZÓ,JÓL LÁTOD A DOLGOKAT.TEHÁT HA NEM VAGYOK BRAZIL SZAPPANOPERA HŐS AKKOR MONDHATOK AKÁRMIT,FELESLEGES BESZÉLNEM..



11:13


"Megdöbbentő módon, nőknél egyáltalán nem a külső az, ami a vonzalmat, a bugyinedvesedést előidézi."


JÓ DE NETEN EZT HOGY ARTIKULÁLJA A PASI? CSAK A KÉPET LÁTOD RÓLLA,ÉS HA NEM TETTSZIK,AKKOR SESÉLYT SEM ADOL NEKI A TALÁLKOZÁSRA.



ma 11:19


A férfiak döntik el kép alapján, hogy megd-gná-e a nőt vagy nem. Mi azt nézzük, hogy arc alapján kinéz-e az illető szervkereskedőnek vagy potenciális erőszaktevőnek.


TÖBB EZER FÉRFI KOLLÉGÁMAL BESZÉLTEM ÉS KÉRDEZTEM KI ŐKET,NEM CSAK ITT DE UTCÁN ÉS SOK MÁS HELYEN MÉG. AZT MONDTA A TÖBBSÉGE AKI ÁTLAGOS KINÉZETÜ VOLT,SZÓVAL NEM TASZITÓ EGYÁLTALÁN,HOGY AMIKOR NETEN ISMERKEDTEK KÉPKÜLDÉS UTÁN 10 LÁNYBÓL 10 LÁNY VISSZASEM IRT,DE ELŐTTE MINDEGYIK AZT IRTA HOGY ŐK MÁSOK MINT A TÖBBI,NEM A KÜLSÖRE MENNEK.AZT IS MONDTÁK MÉG HOGY ŐK BEÉRNÉK EGY ÁTLAGOS SZORÓLAPOS LÁNYAL IS,ÉS A ROSSZNYELVEK SZERINT NEM IGAZ HOGY A PASIK KIZÁRÓLAG A FACEBOOKOS PUCSITÓS LÁNYOKRA BUKNAK,MIVEL EGY PASINAK NEM CSAK SZEXRE KELL 1 LÁNY HANEM ROMANTIKÁZNI ÉS ÉRTELMES DOLGOKROL BESZÉLGETNI IS VELE.NA MÁR MOST NEM HINNÉM HOGY AZ ILYEN TÜKÖR ELŐTT FÉNYKÉPEZŐ LÁNYOKBAN MEGVAN AKÁR AZ ÉRTELEM SZIKRÁJA IS..ÉN IS A SZORÓLAPOS LÁNYOKRA SZAVAZOK INKÁBB..

2015. aug. 30. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!