Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésnél nem fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél nem fontos a szex ez igaz?

Figyelt kérdés
Azt irta nekem egy lány: "Nincs mindenki úgy oda a szexért. Fontosabb, hogy jól érezzem magam vele, és fel tudjon vidítani. A többi meg már mellékes." Ha ez igaz akkor miért van az hogy társkeresőn úgy döntik el a dolgot, kép alapján hogy letudna-e feküdni azzal a v kivel vagy nem. Tehát akkor ha nem fontos a szex akkor miért szexuálisan és külsőségesen közelitik meg az emberik kapcsolatokat,és miért nem a belső alapján?
2015. aug. 30. 08:13
1 2 3
 21/23 Edward Scissorhands válasza:
Bocs, ezzel nem arra gondoltam, hogy az arca olyan lehet, mint egy gonosztevőé, csak, ha mondjuk az utcán meglátok valakit, aki hosszasan néz rám, akkor ahogy rám néz, a tekintetéből azért ki próbálom szűrni, miért néz rám. Nyilvánezt akkor, ha az utcán, járműveken rám nézvalaki,engem bámul, akkor mégis miért bűn, ha ez megfordul a fejemben. Mikor ráadásul sokal fiatalabbnak is nézek ki, mint az átlag korombeliek, a pasi meg középkorú...
2015. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

ma 11:52


Én nem utcán levőkröl beszéltem,hanem egy fényképpel kapcsolatos reakcióról..

2015. aug. 30. 11:59
 23/23 Edward Scissorhands válasza:
Ja, fénykép, az teljesen más.
2015. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!