Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megoldás lenne, ha kilépnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás lenne, ha kilépnék mindkét srác életéből?

Figyelt kérdés

Sajnos elég bonyolult helyzetbe kerültem. A barátommal több, mint fél éve vagyunk együtt. Ő az elejétől kezdve szerelmes volt belém, leste minden kívánságom. Viszont én sokszor úgy éreztem, hogy kedvetlen vagyok mellette. Volt, hogy szinte alig éreztem valami,amikor megcsókolt,az üzeneteit se vártam izgatottan.


Aztán megismertem egy srácot, akivel nagyon jóba lettem. A srác belém szeretett és úgy érzem, én is tudná szeretni őt, hiszen sok közös vonásunk van.


Nem csaltam meg vele a barátom, már az elején, mikor kezdődött ez az egész köztem és a srác között, elé álltunk és elmondtuk neki hogy mi a helyzet. Ő azóta folyamatosan azt hajtogatja, hogy csak akkor ad esélyt, ha ezzel a másik fiúval soha többet nem beszélek.


Választás elé lettem állítva, de egyszerűen képtelen vagyok dönteni. Nem szeretek megbántani senkit sem, pláne nem mások érzéseivel játszani.


Szerintetek jobb lenne, ha a párom és a srác életéből is eltűnnék? Akkor talán megoldódna minden és nem lenne idegeskedés.


21/L


2014. ápr. 5. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

a barátoddal mindenképp szakíts

de a másikról nem kell lemondanod, tisztességesen elmondtad a barátodnak mi a helyzet és nem csaltad meg

2014. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarul a barátod csúnya, a másik srác meg jóképű. Szakíts a barátoddal, eddig se kellett volna hülyítened!
2014. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
Nem kérdés h szakítanod kellene. Aztán majd látod, merre tovább. Viszont légy tekintettel az exedre és ne azonnal kezdj új projektbe.
2014. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!