Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "csúnya vagyok, alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "csúnya vagyok, alacsony vagyok és ezért nincs barátnőm" pasiknak csak a fejében létezik ez a dolog?

Figyelt kérdés

Tényleg emiatt lehet, hogy nincs csajuk?

Vagy esetleg a negativitás, negatív kisugárzás miatt?


Lányok véleményére lennék kíváncsi!


2015. szept. 6. 10:39
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%
Nemrég olvastam egy felmérést, hogy a kevésbé vonzó emberek között a szerelem sokkal lassabban akár évek alatt alakul ki, míg az "attraktívabb" párok első látásra esnek egymásba. Másnak is ez a tapasztalata?
2015. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
47%

A negativítás, rossz kisugárzás.

Ha valóban csak a csúnyaság, vékonyság, alacsonyság lenne az ok, akkor csak a magas/átlagos termetű, jóképű, izmos fickóknak lenne barátnőjük. De ez nem igaz, tehát akkor a probléma oka is más.

2015. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
32%

Ahogy az előző mondja (persze már le is pontozták :D).


Szerintem az itt panaszkodók valószínűleg 98-99%-ának nem lehet olyan komoly baja a külsejével, csak könnyebb erre fogni a sikertelenséget, mint a dolgok mélyére nézni (mivel a külső olyan dolog, hogy szinte senki sem elégedett a sajátjával, mert mindig lehet rajta valamit javítani).


Csúnya, alacsony, vékony/kövér stb. srácokat is látok barátnővel (sokszor egész szépekkel), nekik valamiért mégsem probléma a külsejük.


Persze előnyösebb külsővel (magasság, izmok, szabályos arc stb.) tényleg könnyebb dolga van az embernek, ezt kár lenne tagadni (bár egy ilyen tulajdonságokkal rendelkező srác is lehet félénk, gátlásos, depressziós stb., ami miatt egyből nem lesz sikeres a nőknél, szóval innentől kezdve hiába néz ki jól), de ettől függetlenül tartom magam ahhoz, amit írtam.

2015. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
46%

"Csúnya, alacsony, vékony/kövér stb. srácokat is látok barátnővel (sokszor egész szépekkel)"

Melyik bolygón?

2015. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
25%
A Föld nevű bolygón, látogass el egyszer oda, szép hely :D
2015. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
45%
Hát a Földön biztos nem. Vagy aki neked csúnya, az valójában még bőven átlagos.
2015. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Tori :-) válasza:
54%
Minden lány másként gondolkozik,más elvárásai vannak.Nekem pl.: nem a külső a fontos hanem a belső.Lehet a srác csúnya,viszont ha kedves velem és próbál poénkodni is akkor már szimpatikus.Nem csak a kűlsőnek van nagy szerepe hanem a belsőnek.Mert ha velem szembejön egy jóképű srác viszont tudom róla hogy bunkó és mindenkit csak ver akkor szóba se állok vele.Sőt azt tapasztaltam hogy a jóképűek nagyrésze csak úgy váltogatják a csajaikat.Ellenben akik nem annyira helyesek vagy csúnyák azok jobban megbecsülik a lányt.Nekem ez a véleményem!
2015. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
75%
Tori, remélem, nem szakadt rád a plafon, amíg ezt írtad!
2015. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
8%
Csak a külsőnek max egyéjszakás kalandban van szerepe, egyébként meg jellemzően inkább a belső az, ami eldönti, hogy két ember összeáll-e. Nyilván fontos némi fizikai vonzalom, ha szexelni is akarnak és nem csak barátokként járni a világot, de alapvetően azért nem véletlen, hogy csúnya és kövér, alacsony srácoknak is akad nője. A szexis kisugárzás nincs összhangban a genetikai adottságokkal, és sokszor nem is feltétlenül az arca vagy a teste tesz valakit szexuálisan vonzóvá.
2015. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
67%
Tori-nak is csak addig ez a "véleménye",amíg meg nem környékezi egy neki nem tetsző férfi. Akkor már csak a kifogásokat keresné, hogy hogyan is tudna megszabadulni tőle. Istenem mennyi ilyenbe botlottam annak idején chaten vagy társkeresőn.
2015. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!