Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "csúnya vagyok, alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "csúnya vagyok, alacsony vagyok és ezért nincs barátnőm" pasiknak csak a fejében létezik ez a dolog?

Figyelt kérdés

Tényleg emiatt lehet, hogy nincs csajuk?

Vagy esetleg a negativitás, negatív kisugárzás miatt?


Lányok véleményére lennék kíváncsi!


2015. szept. 6. 10:39
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%
#30: És miért is kéne összeállnia egy neki nem tetsző férfival?
2015. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
93%
Akkor rosszul fogalmaztam, egy ronda férfival, akart az lenni. Hogy miért? Csak azért mert reklámozza itt magát,mint a többi csaj, hogy ők a belsőt nézik,meg ha a jóképű bunkó,akkor szóba se állnak vele. Mind ezt mondja, de soha nem ezt tapasztaltam, és rajtam kívül sokan nem ezt tapasztalják,hanem az ellenkezőjét.
2015. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Persze, Kérdező, csak elképzelik magukat csúnyának, alacsonynak, és lám, valóra vált.

Ha ez ilyen egyszerűen megy, képzeljen el magának ötszázcsillió dollárt és luxuspanorámás villát a Bahamákon, és máris lesz csaja dögivel :D

Tudjátok, a csúnya és alacsony férfiak imádnak egyedül lenni, ezért szándékosan ilyen testet képzelnek el maguknak :D


Na gyerekek akkor én most erősen koncentrálok, elképzelem hogy az összes párkapcsolati troll agyat és gerincet növeszt, és sohatöbbé nem írnak valótlan idióta lózungokat a fórumra. Szem becsuk, nagylevegő, koncentrálok...koncentrálok...

Kinyitom a szemem, meglátom a #14. válaszadót...hát ez nem jött be. Mit csinálok rosszul? :$$$

2015. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
39%

Nyilván nehezebb dolga van annak, aki csúnya és alacsony. Ezt kár tagadni. De ugyanígy nehezebb dolga van a csúnya lányoknak, a magas lányoknak (viccen kívül, a 198 centi magas lány ismerősöm legalább ennyire szenvedett a pártalálással, végül talált egy még nála is magasabb pasit :D), a lógó mellű lányoknak, a kövér lányoknak..

Ja igen, aki szerint férfiban van olyan, hogy genetika, hogy nem tud izmosodni, az ugye nyilván elfogadja, hogy lányban van olyan, hogy genetika, hogy nem tud fogyni. Ugye??


Igazság szerint egyik tulajdonsággal sincs végzetes probléma. Viszont az a negatív kisugárzás, na az már tényleg minden lánynál kizáró ok. Mégis melyik nő akarna olyan férfival együtt lenni, aki saját magát ocsmánynak, a női nemet meg kollektíven számító ***-nak tartja? Naugye.


Nyilván legyen az embernek reális önértékelése. Lányként nekem sem olyan egyszerű a dolgom, mint egy playboy-nyuszinak. Na és? Ez van, ezt dobta a gép. Mindenkinek a saját lehetőségeiből kell valamit kihozni.

2015. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Én 26 éves magas sportos jóképü gyerek vagyok a visszajelzések alapján de sajnos beszédhibás vagyok s ezért képtelen vagyok kezdeményezni lányoknál, mivel ugye az első benyomásra nincs második lehetőség és nem hiszem, hogy bárkinél jó indulás lenne ha rossz dumával/ beszéddel kezdeném a dolgot. Ezt el is fogadtam így az én fejemben is hasonló dolgok vannak, hogy sosem fogok kelleni. De munkámban sikeres vagyok jól is keresek inkább erre koncentrálok. Ez van.
2015. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
78%
Nem fejben létezik, hanem tényleg úgy van, hogy alacsony és ocsmány férfi sosem találhat olyan lányt, aki elmenne vele akárcsak egy randira is.
2015. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
7%
Ja, meg azért olyan lányt hagy válasszak már aki nekem tetszik, elvégre a férfi a teremtés koronája, a nő csak oldalbordából van ugye :) Ehhez tartsuk magunkat! Értjük egymást? :)
2015. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Utolsó, hát nem tanultad még meg, hogy válogatni csak a lányoknak szabad? :)
2015. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Ja, elfelejtettem, bocsánat :D De nem tudom, mit válogatnak a lányok, amikor a nők szájából szokott ez elhangzani,hogy a férfinak csak egy fokkal kell szebbnek lennie az ördögtől. Akkor miért válogatnak? Férfi szájából ilyet nem hallottam még, hogy a nőnek csak egy fokkal kell szebbnek lennie az ördögtől, tehát válogathat :D
2015. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!