Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "csúnya vagyok, alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "csúnya vagyok, alacsony vagyok és ezért nincs barátnőm" pasiknak csak a fejében létezik ez a dolog?

Figyelt kérdés

Tényleg emiatt lehet, hogy nincs csajuk?

Vagy esetleg a negativitás, negatív kisugárzás miatt?


Lányok véleményére lennék kíváncsi!


2015. szept. 6. 10:39
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
9%

Az én magas, helyes és okos barátomnak is vannak önértékelési problémái, amit én tolerálni próbálok, mert szeretem. Nem könnyű, hogy időnként félreérti amit mondok, mert negatívan értelmezi azt ami mögött nem volt semmilyen hátsó szándék, egyszerűen csak az önbizalomhiánya miatt hajlamos megingani a szándékaimat illetően, hát nem egyszerű, türelmesnek kell lenni.

DE.

Mihez kezdenék, ha olyan emberrel kellene együtt élnem, akiről az első perctől fogva tudni lehet, hogy súlyosan alulértékeli magát? Nem is folytatom, mindenki gondolkozzon el rajta.

2015. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
83%

#11

Aha.Ha pedig egy csúnya fiúnak van önbizalma,akkor meg az a baj.

2015. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
96%
Vagy esetleg a negativitás, negatív kisugárzás miatt? hagyjuk már ezt a kókler szöveget! engem miért hajtanak el a csajok? alacsony vagy nekem magas pasi kell mert az a férfias már le írtam itt 100000x és azt írják a nőcik hogy nem azért valami más van a dologban! igen valami más.... ha ezt írják akkor mi valami más lenne a dologban?!
2015. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
19%

de ,a csúnya pasiknak is van barátnőjük.csak dagadt ,pattanásos ,igénytelen.

ez van gyerekek ,nem playmate után kell sóvárogni ,ha te magad egy ocsmányság vagy.vagy szűzen fogsz meghalni ,lehet választani.

2015. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
36%
A 11-es válaszoló is példázza, hogy nem az a baj, ha nincs önbizalmad, hanem az, ha ronda vagy.
2015. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
81%
ma 11:46 nem playmate csajoknál probálkozok nyugi átlagos csajoknál! de azért hogy legyen valakim nem fogok olyannal össze jönni akihez nem vonzódok!
2015. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
13%

#12: Az nem baj, ha egy csúnya fiúnak van önbizalma. Az viszont annál inkább, ha úgy nyomul, teszi az agyát, mintha jóképű, milliomos playboy lenne.

Az önbizalom jelentheti azt is, hogy nem fél, nem sunnyog, nem motyog, nem sajnál(tat)ja magát, ellenben jókedvű, optimista, van tartása, belenéz az emberek szemébe, stb.

2015. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
93%
#14 Nem tudom, te hol élsz, de én csúnya pasit még csúnya csajjal se láttam soha. Én is próbálkoztam már olyan lánynál, akit mások csúnyának tartanak, ugyanúgy elhajtanak ők is.
2015. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
95%
Semmit nem segít az önbizalom, ha ronda az ember, maximum barátság alakulhat ki közte és a nő között, amely barátság abból áll, hogy legfeljebb köszönnek egymásnak.
2015. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
95%
én láttam csúny pasit jó csajjal kijönni 1 boltbol érdekes módon a pasi egy 6os bmwhez ment oda bepakolni a kajákat a csajjal :D
2015. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!