Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az internetes társkeresőkön nincs egy normális férfi sem? Beleértve a gyk-t is?

Figyelt kérdés
Akikkel eddig beszéltem interneten, egyikükkel sem lehetett egy értelmes szót váltani. Profil oldalukra ki van írva hogy neki alul szőrtelenítve van vagy sem, illetve azt sem tudják hogyan lehet egy nő szimpátiáját elnyerni. Azt is bírom amikor valaki ilyen kérdéseket tesz fel: derékméret, mellméret stb. Már első beszélgetésnél megkérdezi hány szexpartnerem volt, hogy szűz vagyok-e még. Nos pont az ilyen emberek miatt ábrándultam ki az internetes ismerkedésből. Miért beszéljek idegeneknek a szexuális életemről? Akikkel személyesen ismerkedtem meg, ők nem voltak ilyen tolakodóak.
2015. szept. 9. 12:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet, hogy csak te vagy túl földhözragadt?

Miért ne lehetne bármiről beszélgetni akár első beszélgetésnél, beleértve azt, hogy eddig mennyi partnered volt.

Ha így állsz a dologhoz akkor neked nem való az internetes ismerkedés pont azért mert itt az emberek nem fognak hónapokig udvarolni senkinek, hogy utána zsákbamacskát vegyenek.

2015. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
van egy rakat, csak tovább kell keresni az adatlapomat ott, mert el vagyok bújva. :D egyébként a női felhozatal se vmi nagyon szuper, örülök, ha össze tud a többség dobni nekem egy értelmes mondatot, de általában szavakat szoktak, de azt is valszeg netről nézik, h helyesen legyen leírva. :) Szerencsére akad azért normális, de havonta 1 kb. :)
2015. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Vannak normális emberek, csak kevés.Itt is meg a társkeresőkön is.
2015. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem egy normális pasi nem szorul rá, hogy itt vagy társkeresőn kétségbeesetten nyomuljon - a normális pasik élőben megszólítják a lányokat.
2015. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Amúgy mekkora a melled? :D
2015. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Lehet pont ezért voltam sikeres, mert eltérek ettől az átlagtól. Tavaly novembertől kb. májusig voltam fent társkeresőn.

50 lányra írtam rá, abból

20 vissza is írt, abból vagy

12-vel randiztam is személyesen, abból

8-cal csókolóztam is, abból

3-mal le is feküdtem, abból

1 a barátnőm is azóta.


Nem tartom magam különösebben jónak, de akkor az hogy normális vagyok (és nem a melegesen, jófiúsan, viráglelkűsen, rózsaszín ködösen normális), meghozta a szerencsét.


Amúgy 2 méter magas, jóképűnek mondott, sportos testalkatú, szőke hosszúkás hajú vagyok. Ha tényleg ilyen rosszak a nők tapasztalatai társkeresőn, akkor értem hogy én miért voltam sikeres annak ellenére, hogy kívül-belül nem tartom magam Supermannek.

2015. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

14: Én úgy érzem kívül-belül normális vagyok, de sajnos félénk is az ismeretlenekkel, ezért 90%-ban nem merek megszólítani lányokat. Hiába látom rajta hogy nagyon tetszem neki, akkor sem.

Mikor gimiből elballagtam, akkor tudtam meg, hogy vagy fél tucat nálam fiatalabb szép lánynak tetszettem évekig vagy voltak belém zúgva. Nem vagyok ebben sajnos túl bátor, de amúgy minden másban inkább mondanám magam normálisnak és egészségesnek.

2015. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

100+ lányra ráírtam, mindegyiknél egyedi levet. 2 írt vissza, 1 el találkoztam, 0 kapcsolat lett.


hogy is szól a mondás?


"Ahhoz, hogy a mennybe juss, előbb meg kell járnod a poklot."

2015. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18:


Durva, én kb. mindegyiknek ugyanazt a sablonszöveget írtam pár szónyi módosítással maximum és úgy születtek a 16-osban leírt eredmények.

2015. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ne sértegess engem, azért, mert még nem volt alkalmad beszélgetni velem...vannak itt is normális férfiak.
2015. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!