Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert mondja minden lany hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondja minden lany hogy torodesre es szeretetre vagyik? Es hogy o legyen a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Amikor csak a penz es a kulso szamit. Egy atlagos nem tul gazdag fiu hiaba tenne meg barmit sok lany csak kirohogi.... Persze tisztelet a kivetelnek.
2015. szept. 13. 14:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
28%

Mert a törődést és a szeretetet a bunkó,jóképű,izmos gyerekektől várják... és nem egy átlagos sráctól,az a nagy helyzet sajnos. :/

24/F

2015. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
26%
hiába mondják ezt még is mindig a bunkó s**gg fej mellett kötnek ki aztán panaszkodnak hogy hol vannak a normális pasik!? ha pénzed van pármit megtehetsz a nőkkel meg mindenkivel
2015. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
42%

én a "tisztelet a kivételnek" lányokat keresem a többi megérdemli a sorsát amit az élettől kap...

Hiú vagyok, mert sajnos az ideálom a karcsú sportos lányok...

2015. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos elsőnek igaza van. Azt várják, hogy a kigyúrt BMW-s kőgazdag, bunkó királygyerek szereti őket és törődik velük.
2015. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Hat az....aztan jonnek majd a kerdesek hogyjaj csak megdugott.. meg

ilyenek

2015. szept. 13. 14:27
 6/35 A kérdező kommentje:
Egyszeruen ma ment el az elettol vegkepp a kedvem. En minden nap erdeklodok felole erre itt sir nekem hogy jaj nem kell a jokepu pasinak... de futna utana. Az is szep amikor valaki talalkozni sem hajlando es csak addig aranyos neki az ember ameddig nincs kep csere. Pedig nem is az hogy ronda lennek csak atlagos vagyok es nincs a6os Audim
2015. szept. 13. 14:28
 7/35 anonim ***** válasza:
29%
Mert nem ismerik magukat, ők tudják a legkevésbé, hogy mi kell nekik valójában.
2015. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
69%

Jaj nekem, ennyi sírós p..csogó p..csöt egy helyen!! (Már bocsánat a szóhasználatokért!)

Komolyan, ti ezen a szinten vagytok állandóan leragadva?


Pasim NEM GAZDAG, NINCS AUTÓJA, MÉG JOGSIJA SINCS, és 2 és fél éve együtt vagyunk, ráadásul távkapcsiban!


A SZÉPSÉG RELATÍV, ha nem tetszel egy adott lánynak, aki esetleg neked bejönne, az nem törvényszerű, hogy akkor az összes csaj rondának fog tartani!


Ha a felszínes pláza p..csákkal kezdtek, akikről süt az "értelem", akkor jó hogy a pénz lesz nekik az első!


A szeretet, a törődés fontos, ezt szerintem nem kell megindokolni, hogy miért!

Az, hogy ő legyen a legfontosabb, az már egy nagyfokú egoista viselkedés!

Számomra fontos, hogy a pasim is megkapjon minden jót, amit adhatok neki!

2015. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
70%

ui.: Ha pofára esel, akkor kelj fel, és menj tovább!


Ha feladod, akkor veszítettél, és ásd el magad, de nagyon!

2015. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
15%
nagyon felszínesek ezek ha nem vagy pénzes szuper macsó akkor mindig ilyen ócska kifogásokkal jönnek hogy alacsony vagy nem tudsz megvédeni anyukánál laksz nem kell mami pici fia stb stb bezzeg ha millás lennél vagy alfahím ott már nem lenne hiba akár milyen rohadt is a belsőd elnézik neked
2015. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!