Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha elundorít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elundorít a gondolat, hogy mikor egy férfival beszélgetek, csak alig fél méter és némi textil választja el a péniszét tőlem?

Figyelt kérdés
Még rosszabb, amikor tömegközlekedésen leülök és mellettem áll egy férfi, mert akkor meg majdnem épp a fejem magasságában van neki. Volt már kapcsolatom, de persze szakítottak velem, mert nem akartam szexelni se semmi hasonlót és problémásnak gondoltak, mikor kifejtettem a véleményem a hímtagjaikról... Találhatok normális férfit, akit ez nem zavar?
2015. szept. 15. 13:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Normalis ferfit? Marmint olyat, aki hasonlo nezetekkel rendelkezik? Biztosan talalsz ilyet. A normalis kifejezest viszont ne hasznald.
2015. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
ja keress aszexuálist
2015. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt komolyan így gondolod, nem pedig viccből írtad ki ezt a kérdést, akkor érdemes lenne elmenned egy jó szexuálpszichológushoz, aki tudna segíteni ennek az okát feltárni, aztán oldani.
2015. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül valami szélsőséges vallási szektának a tagja?
2015. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Az az oka, hogy egyszerűen nem bírom a szagát, de a látványa is elborzaszt.
2015. szept. 15. 13:12
 6/34 anonim ***** válasza:

ha az ember rendesen tisztálkodik akkor nincs szaga

formája meg egyénenként változó

2015. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
És a p.unci? Attól nem undorodsz? Lehet, hogy a férfiakhoz nem vonzódsz. Vagy aszexuális vagy.
2015. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen nőktől mentsen meg az Isten minden férfit.
2015. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Szerintem leszbikus vagy. Nincs ebben semmi szokatlan.
2015. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem vonzanak a nők, a férfiak vonzanak csak a péniszük nem! Nem értem miért nem lehet ezt elfogadni. És nem akarok aszexuális férfit. Szeretnék szexelni a párommal csak nem rögtön pár hónap után, hanem talán 1-2 év múlva amikor már hozzászoktam a gondolathoz. Meg kizárólag olyan férfival aki hajlandó használni a krémeket amiket veszek neki... Mert emiatt is furán néztek rám a volt barátaim! A pénisz akkor is büdös ha mossák. De én vettem nekik jó illatú krémet rá, de nem akarták használni.
2015. szept. 15. 13:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!