Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 37 éves nőnek van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 37 éves nőnek van esélye 1 gyermekkel, hogy boldog legyen?

Figyelt kérdés
Azt tapsztaltam,h csak szex,meg pénz kell. Senkit sem érdekel az ember lelke.szíve. el vagyok keseredve.

2015. szept. 17. 21:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mintha lett volna ez a kérdés itt!

Ha miskolci vagy írj privátban!

Szép estét!

2015. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egyre több a válás, szóval simán találhatsz elvált gyerekes férfiakat is, ha azon az apróságon kívül, hogy "már van egy gyereked" nincs veled baj, akkor simán. Sok gyerek már talán picit macerásabb, de 1-2 még simán beleférhet.
2015. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

lehet esélye,csak az elején közölni kell ,hogy van gyereked


Amúgy ketten is lehetek boldogok együtt a gyerekeddel!

A férfiak sajnos általában nem elfogadóak!


Igen sajnos a mai világ csak felszines,

nem érdekel az emberek többségét,

hogy van lelked,belső értéked,szíved van

sajnos eltapossák az ilyeneket!


Igen ezt jól tudod hogy csak a pénz és szex és a jó külső kell,akár fiú akár lány ez kell nekik!


Érdekes nagyon kevés a kivétel,sajnos :(

kivételeket keresném de nem tudom hol lelem őket!

2015. szept. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nagyon jól kell hogy kinéz hogy egy férfi elfogadjon. Ha nem vagy az és megtudják hogy gyermeked van rád sem fognak nézni. Egy férfi ha egyedülálló és nincs gyermeke menekül a gyermekes nőtől. Egy elvált már gyermekkel rendelkező férfi ha vonzónak lát akkor talán van esélyed. Nagyon befolyásolja a kezdődő kapcsolatot hogy hány éves a gyerek.
2015. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Sokat barátkozz, járj társaságokba, olyan közösségekbe amik az érdeklődésednek megfelelnek. Ne engedd el magadat! Légy igényes magadra. Legyél ÉRDEKES ember! Járj szórakozni!



Ahogy egy régi indián mondás tartja, az élet csak akkor kezdődik igazán, amikor az ember elválik, a gyerekek felnőnek és kirepülnek, és a család kutyája is megdöglik végre valahára. :D :D :D

2015. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Érdekes vagyok,nem is csúnya, sőt. szexuálisan, értelmileg sem begyöpösödött.azt hiszem, túl átlagos vagyok.
2015. nov. 26. 16:36
 17/19 A kérdező kommentje:
sőt az alatti,nem járok plázákba, nincs rajtam semmi mü.
2015. nov. 26. 16:38
 18/19 A kérdező kommentje:
Nincs.
2015. dec. 6. 19:08
 19/19 A kérdező kommentje:
Nincs
2015. dec. 6. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!